Petr Paulczyňski: homepage

Hlody středeční 7.5. aneb miluji naše média

 Policie vtrhla do mešity a provedla zásah, po němž se rozpoutalo pravdoláskovní a multikulturní peklo. Prý policie vtrhla do mešity obutá a v době modlitby.  Důvod razie? Kniha Základy tauhídu - Islámský koncept Boha z roku 2006, kterou vydalo v tuzemsku v roce 2012 Ústředí muslimských obcí v ČR s Islámskou nadací.

Jde o knihu radikálního kazatele, který schvaluje kamenování. Autorem je 68letý radikální kazatel jamajsko-kanadského původu Bilal Philips, který  je kvůlu svým názorům nežádoucí ve více zemích. Nesmí do Austrálie, Británie, Německa a Keni. Ospravedlňuje sebevražedné atentáty jako legitimní součást džihádu. Obhajuje fyzické tresty (bičování, kamenování či utínání končetin) jako nápravu zločinců. Mluví rovněž o potřebě trestu smrti pro homosexuály. Tvrdí, že podle islámského práva šaría neexistuje možnost znásilnění ženy jejím vlastním mužem. Podporuje uzavírání manželství s dívkami mladšími 15 let. Philips v závěru knihy vysvětluje jednu z mála známých zákonitostí islámského práva šaría, a tím je nerovnoprávnost nevěřících s muslimy před Alláhem a jeho zákony: "Obnáší to i skupinový závazek, že zavedeme Alláhovy zákony všude na zemi. A proto jsou věřící v Alláhových očích vysoko nadřazeni nevěřícím, protože přijímají své odpovědnosti."  
Policejní zásah proti našim muslimským bratřím je hřích, nasadil tomu korunu kněz s podivným svěcením Halík. Chtěl bych panu Halíkovi sdělit, že já žádný takový bratry nemám. "Necitlivý zásah české policie proti našim bratřím a sestrám muslimům v čase modlitby byl nepochybně hřích," uvedl Tomáš Halík.   Redaktor Eportálu napsal: Osobně jsem dalek různých silových a siláckých gest. Ale jak potvrdil exmuslim Lukáš Lhoťan, militantní muslimové rozumí pouze síle. V opačném případě si z vás dělají dobrý den. Z tohoto pohledu byl tedy zásah Policie ČR naprosto v pořádku.
Vrcholem byl pak protest ručníkářů kteří se šli modlit k Ministerstvu vnitra. Akci vedl nejvyšší představitel českých muslimů Muneeb Hassan Alrawi, který poté poskytl rozhovor iDNES.cz. K největší perle patří jeho výrok: "Sekání rukou je možné jen v ideálním státě". I přes tato fakta se u nás pořád najde dost pomatenců ochotných se této skupiny s moresy z jiných časů a jiné kultury zastávat a chtít je integrovat. 
Tak pro tyto mám tento vzkaz s trochou citátů o nichž se zapomínají zmínit. Súra 98, 6: A věru ti, kdož jsou nevěřící z vlastníků Písma (tzn. Židé a křesťané)…. a to jsou ti nejhorší ze všech stvoření! 
Súra 2,193: A bojujte proti nim, dokud nebude konec svádění od víry a dokud nebude všechno náboženství patřit Bohu. 
Někdo se nám snaží namluvit, že jsou hodní a zlí muslimové. Zlý muslim odpaluje bomby v autobusech, zatímco hodný muslim se chce jen modlit a proto požaduje více mešit v zemi, kde je běžný kostel. Zkuste postavit kostel v zemi, kde je běžná mešita. A jsme u toho. Multikulturalita není problémem. Problémem je, když ta jiná kultura si myslí, že je tady doma a že bude ostatním diktovat. Multikulturalista si utopicky myslí že všichni budou žít svorně a ve vzájemné toleranci. Přitom jak vidno jedna tato kultura agresivně vyslovuje své požadavky. Budeme-li neustále ustupovat a budou-li čelní politici zavírat ústa těm, kteří na toto nebezpečí upozorňují, možná se dožijeme naplnění této súry: Súra 47, 4-5: A když se střetnete s nevěřícími, udeřte je do šíjí, a až jim způsobíte úplnou porážku, pevně je spoutejte! 
A pro ilustraci islamismu, jen tak na okraj. Dvě stovky školaček unesli před dvěma týdny ozbrojenci ze sekty Boko Haram. Podle všeho je rozprodali za manželky. Islamisté rozprodali unesené Nigerijky po 240 korunách. 
No a ta obutá policie v mešitě? Doporučuji napříště řešení dle obrázku, třeba to obhájce uklidní. 
 
 • A něco o pořadech našívaší. V serii televizních předvolebních oslavných debat na téma volby do EU, jakoby moderátoři navazovali na oslavnou debatu 10 let ČR v Evropské unii. Sledovat tyto šílené exhibice a blábolení účastníků jsou jen prodloužením blábolů pánů Bělobrádka, Schwarzenberga, Sobotky a moderátora Moravce o zahnutých banánech a pomazánkovém máslu. Tyhle krávoviny sice vznikly na půdě velebeného socialistického spolku, ale pánové upíráním pozornosti na tyto marginálie chtěli ovčanům sděliti, že ti co tyto hovadiny kritizují v čele s Klausem, jsou hloupí a směšní, když se zabývají takovými maličkostmi. Bělobrádek v žertu zmiňoval, že žádný "zlý Brusel" neexistuje, to my jsme prý Brusel. Jak pravil přítel: "Ne, pane Bělobrádku. Nevím, jak vy, ale já nejsem žádný zlý Brusel. Opravdu nemám nic společného se zhoubným multikulturalismem, trestuhodnou finanční a zahraniční politikou EU, kvótami, genderovými zvrácenostmi, propagací homosexualismu a mnoha dalšími atributy socialismu pro 21. století, který EU praktikuje."  
  Těmto eurohujerům je třeba ve volbách vystavit stopku. Evropa a EU není přece vůbec to samé. Evropa je kontinent obydlený mnoha národy s naprosto rozdílnou mentalitou a kulturou, které se nějak doplňují a jejich různorodost dělá Evropu Evropou. EU je po vzoru RVHP vytvořený byrokratický, naprosto přemnožený, duševně zcela impotentní aparát, kterému vládnou nikým nevolení, většinou marxismem odkojení eurokomisaři. Tento aparát jak na běžícím pásu plodí jednu větší stupiditu za druhou a právě to, co je na Evropě zajímavé, zcela devastuje. Nesměšujme tedy Evropu a EU. Jsou to dva zcela zásadně rozdílné pojmy.  
 • Policie si došlápla na lídry českých neonacistů z hnutí Wotan Jugend. Pražským detektivům se podařilo rozbít vedení české buňky neonacistické organizace Wotan Jugend. Ta má kořeny v Rusku, v poslední době se ale rozšířila i do dalších zemí. Kriminalisté stíhají celkem pět lidí pro trestný čin podpory a propagace nacismu. V případě pravomocného odsouzení jim hrozí až pět let vězení. 
  Kde se vzali, tu se vzali. Nikdy jsme o nich neslyšeli. No, co s nácky. Proč ovšem stejně nezacházíme s tzv.diplomaty neexistujícího státu, kterým bouchají semtexový knihy a kteří mají v baráku hafo neregistrovaných zbraní nevím. Ostatně, znak těch ruských nácků je zajímavý. Ten by se spíš hodil oblíbeným holkám z Pussy riot (to jsou ty, které protestují masturbací se zmrzlými kuřaty) . 
 • Sex v práci je fajn, láká ČSSD voliče. Blond dívka sedí u počítače v kanceláři. Na hodinách udeří dvanáctá. Dívka vstane a odejde za prosklené dveře. "Každý má chuť dělat o pauze něco jiného," říká hlas mimo obraz. Za sklem se objeví mladík a s dívkou se začnou objímat. "A sex v práci je fajn," dodává lascivně hlas. A vzápětí ještě přidá: "Jen škoda, že přes půl milionu lidí práci nemá." Pak se objeví nápis: Volte 23.-24. 5. ČSSD pro zajištění programu Záruky pro mladé." Netradičním klipem, který umístili mladí sociální demokraté na YouTube, chtějí přilákat mladé lidi k účasti v eurovolbách.
  Rozumím tomu dobře, že mladí socialisté v tom klipu slibují tomu půl milionu nezaměstnaných, že jim seženou šolich s nevšedním trávením pracovních přestávek? Tak to bych byl opatrný. Jak je zvolíte tak vyjebou oni s váma. BTW: Myslíte, že mladý a perspektivní sociální demokrat Sobotka na úřadu vlády o pauze šuká?   
 • Pro Soukalovou a spol. drobné, miliony tečou Peltovu fotbalu. Je vidět, že přezdívka velký čáp sedí. Jestli Miroslav Pelta, předseda Fotbalové asociace ČR, umí něco čapnout, tak jsou to státní finance. Z dotačních programů ministerstva školství dostane fotbal v roce 2014 celkem 258 milionů a dalších 30 milionů pak navíc jako příspěvek na pořádání ME hráčů do 21 let v příštím roce. Biatlonisté i přes úspěch na zimní olympiádě v Soči, dostali 14,3 milionu. A dalších 20 milionů dostali jako příspěvek za uspořádané ME v Novém Městě na Moravě. A také na tamní závody Světového poháru. "Úspěšnost jednotlivých sportů pochopitelně zohledňujeme, ale to případné navyšování dotací nemůže probíhat skokově. Navíc zohledňujeme šíři členské základny," říká ministr školství Marcel Chládek. Fotbalová asociace ví, že reálně má necelých 300 000 členů. Jenže ostatní sportovní svazy používají pořád staré matriky plné "černých duší". A aby se tedy fotbal neocitl v nevýhodě, započítávají mu na ministerstvu 573 725 členů. Pro srovnání: biatlon udává 1364 vyznavačů tohoto odvětví. 
  Tak řekněte, proč davy na fotbalových stadionech skandují unisono, že Pelta je čů*ák? Velký čáp to je. 
 • A trocha bulváru: Bartošová, Macura, Rychtář, Martucci. Hnus. Jonák, propuštěný vrah v hlavním zpravodajství televizí. Hnus. Tak něco zajímavého. Američan Jonah Adam Falcon přijal nabídku Islanďana Sigur?ura Hjartarsona a věnuje jeho Islandskému falickému muzeu svůj obří penis. Ten měří v klidu čtyřiadvacet a v erekci čtyřiatřicet centimetrů. Bisexuální herec z USA je hrdý na to, že bude po smrti jeho pyj vystaven mezi koňským, plejtváčím či medvědím. Kolaterálně mi to připomíná onu anekdotu, jak si žena muže s podobným pokladem stěžuje přítelkyni. Když mě s ním lupal tak to šlo. Ale von mě s ním teď  mlátí. Ovšem jsou i jiné případy. 
 
A zprávy o počasí: Posledních pár dní mne ráno budí řvoucí ptáci. Myslel jsem, že je to jarem. Houby, kosa jim byla. Pavouka vzbudili taky. Ptal se mne, co je to za flek na podkrovním okně. Byl to holubinec. To bude zas posraný i auto usoudil. A bylo. Jak by ne. Ty svině to dělají vždycky těsně po projetí myčkou. Asi jim nasypu trochu zrní pro krysy. 
 
A z mého života: Zaskočil mne post FB fantoma ZŠ: "Bezva májové sluníčkové počasíčko. Za chvilku se uvidíme v Brně na "Prýglu". Odpoledne pak na Baťáku na výklopníku u Sudoměřic. A navečer u jezu na Moravě u Hodonína. A nezapomeňte na líbání pod rozkvetlou větví. Dnes to půjde. Hezký den." Napsal bazénkový Zdenda. Líbání pod rozkvetlou větví? Tak mně bys mohl hochu políbit leda tak zadel. I bez větve. I bez bazénku. 
 
A na Fejsbůku napsali:
 
 • Ze všech zpráv o písemných maturitách mne potěšila tato obrazová. Tam bych šel i dělat pedagogický dozor

   
 • Drtinová a Veselovský budou natáčet publicistiku pro Economii.Pořady se budou vysílat na webu. Doporučuju ještě Moravce. Aspoň budou vědět o čem se nebude příští týden mluvit.
 • Zjistil jsem, žeTIPSPORT dává kurz 50:1 že se Eda Kožušník dostane do Europarlamentu i z 10 fleku.Tak si říkám, že vsadit 100 až 500 Kč by mohlo znamenat  zisk 5-25000. A protože ho mediálního mága znám, chce to vsadit hned, než se kurz změní.
 • Ruský vicepremiér Dmitry Rogozin, cíl amerických sankcí, prohlásil, že sankce budou mít bumerangový efekt na americké vesmírné programy a Američanům vzkázal na svém účtu na Twitteru, aby se jejich astronauti dostali na ISS skokem na trampolíně.
 • Vždycky, když slyším nejrůznější pravdoláskoidní zastánce lidských práv, kteří nám s obvyklou intelektuální nadřazeností sdělují, že z ekonomického hlediska vůbec nepotřebujeme Rusko a vůbec nepotřebujeme Čínu a vlastně celý Východ, vzpomenu si na vynikající Neffův román Zlá krev a na diskusi Martina Nedobyla se socialistou Háfnerem, kde Nedobyl říká asi toto: "Já ve svém podniku zaměstnávám třicet lidí, třicet tátů od rodin. Koho těma svýma řečma uživíte vy?" 
 • No jo, to jsou ti naši socialisté. Ministr školství Chládek se nechal slyšet, že domácí výuku školáků na druhém stupni nepovolí. Dobře dělá. Co je rodičům do toho, jak se budou vzdělávat jejich děti, že jo? Děti patří státu a jinak to nikdá nebude! SOCIALISMO O MUERTE!
 • Divnej svět:  Britský televizní moderátor si na nevysílaných záběrech pro sebe mumlá staré dětské rozpočítávadlo s dnes už zakázaným výrazem pro černocha. Nějaký snaživec neodvysílaný původní záběr zveřejní - a všichni slušní lidé rasistického moderátora odsoudí.
  Americký majitel klubu NBA si v soukromí postěžuje své milence, že se ukazuje s černochy. Milenka si ho tajně nahraje a po čase ze msty nahrávku zveřejní - a všichni slušní lidé rasistického majitele odsoudí.
  Čeští muslimové vydají knihu, která otevřeně propaguje rasismus a násilí vůči "méněcenným" rasám. Tu knihu veřejně šíří. Policie proti nim zasáhne - a všichni slušní lidé odsoudí rasistickou policii... 
  Fakt: divnej svět!
 • Většina dnešních mladých „nezávislých“ historiků a politologů je skutečně nezávislá: na historii a politice.
 • Plno Šípkovy poblblé lavečky. Na Pavla Wonku si nevzpomněl nikdo.
 • Ten Stropnický toho ministra hraje čím dál líp. Prý dokonce rozplakal propuštěného vojenského pozorovatele, což se ani únoscům nepovedlo.
 • Od pouhého května 2010 vydala EU 3589 nových zákonů a regulačních nařízení. V angličtině je to 13 321 520 slov a jejich pouhé přečtení by zabralo při tempu 300 slov za minutu při osmihodinové pracovní době 92 dnů. Uznejte, že lepší argument pro nesmyslnost dnešní EU by jeden pohledal
 • A cenu za nejhnusnější bilboard vyhrává ČSSD s ksichtem Kellera. I značka 'práce na silnici' na dálnici působí přívětivěji. 
 • Jana Volfová mi ze všeho nejvíc připomíná státní zemědělský intervenční fond pro oblast vepřového masa.
 • Kauza Janoušek- závěr znalců - řidič musel vidět ženu neboť stála vpředu před kapotou vozu - zajímalo by mě kolik takový posudek stál, když znalci dospěli k takovému objevnému poznání.To musela být makačka na bednu.
 • Sérii dnešních bulvárních zpráv zakončuje hláška senátora Palase: „Musím sdělit, že jsme si na náš dům vydělali poctivou prací"
 • Evropa omezí příjem plynu z diktátorského, imperialistického a homofobního Ruska a částečně ho nahradí plynem z vyspělých a tolerantních demokracií jako je Turkmenistán, Írán, Alžírsko a Ázerbajdžán.
 • Bože bože...studentka píše ve tvítu "zlepšit kondičku" a já čtu něco jinýho...To je svět!
 •  Od pouhého května 2010 vydala EU 3589 nových zákonů a regulačních nařízení. V angličtině je to 13 321 520 slov a jejich pouhé přečtení by zabralo při tempu 300 slov za minutu při osmihodinové pracovní době 92 dnů.Uznejte, že lepší argument pro nesmyslnost dnešní EU by jeden pohledal…
 • Poč se jednou neřekne pravda, že střet s Ruskem začal, když se poznalo, že Ruská federace nechce jít cestou nalinkovanou globalistickým kapitálem, tj,státní závislostí na dluhopisech kapitálového trhu? Když Putin převzal funkci po Jelcinovi, nikdo totiž nepředpokládal, že se začne Rusko "léčit", nýbrž se s úsměvem na rtech očekávalo, že Rusko se totálně rozsype a individuální zájmy globálního kapitálu si rozeberou co prostě půjde. A ejhle, ono se to nějak zvrtlo, Rusko novým přístupem k tématům státu a ekonomiky se během 10 let z Jelcinovi "demokratické léčebné kůry" vzpamatovalo, stalo se opět silnou zemí, postavilo se k boku svého dlouholetého umělé stvořeného nepřítele Číny, dopomohlo k vytvoření bloku BRISC, který není jenom systémem hospodářské spolupráce na 4 kontinentech. Rusko nyní totiž rodícímu se NWO (mám-li nazvat dnešní globalistický svět) dává totiž silné k.o. Protože stále více a více lidí si začíná uvědomovat, že lze jít totiž do budoucnosti i 3.cestou. A rodící se NWO má jen obavy, aby nakonec i jejich lidé nepožadovali revizi současné metodiky pohledu na státu a ekonomiku. Mohlo by to totiž nejen zhatit plány k totálnímu ovládnutí světa formou likvidace státních nezávislých celků, ale především odhalit možná jeden z po staletí největších skrytých podvodů, jaké kdy lidstvo zažilo. 
 
A něco veselého nakonec: 
 
A fór na konec: Nesmělému mladému muži se při procházce parkem velice líbí na lavičce sedící slečna.  Velmi, velmi dlouho se odhodlává, ale nakonec se posadí na druhou stranu její lavičky a po další chvíli nesměle zahájí konverzaci: "Slečno, viděla jste Lohengrina?"
"Neviděla, nechci vidět, a jestli mně ho ukážete, tak vás přes něj praštím!"
 
A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1772x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 30
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist