Petr Paulczyňski: homepage

Stop organizovanému pochodu sodomitů v Brně

Otevřený dopis jeho excelenci biskupu Vojtěchu Cikrlemu

Vaše Excelence, vážený otče biskupe,

obracím se na Vás tímto otevřeným dopisem, abych Vás požádal o účinné kroky ve věci znemožnění pochodu Gay Pride a dalších veřejných vystoupení radikálních homosexuálů a lesbiček, které se plánují na dny 28. – 29. 6. do centra města Brna. Jak jistě víte, veřejná demonstrace protipřirozeného jednání v oblasti šestého Božího přikázání je hříchem, volajícím do nebe. Způsobí veřejné pohoršení velkého počtu lidí, zvláště pak dětí a mládeže. Drzost organizovaných sodomitů jde tak daleko, že v rámci svého brněnského vystoupení hodlají uspořádat speciální nedělní program pro děti!

Apeluji na Vás, otče biskupe, abyste se co nejdříve sešel s primátorem města Brna Romanem Onderkou, případně s dalšími zástupci města Brna a žádal je o znemožnění konání této akce. Nebudete-li v této věci úspěšný, spoléhám se na Vás, že podniknete jiné kroky k nápravě vzniklých duchovních škod. Očekával bych, že se v brněnských kostelech budou konat smírné pobožnosti za veřejnou a politickou reprezentací Brna schvalovanou propagaci těžce hříšného jednání v tak závažné morální a společenské otázce. Také od Vás očekávám, podobně jako i od ostatních biskupů a kněží, veřejné odsouzení Gay Pride a bude-li to nutné, pak i Vaši osobní přítomnost v ulicích města Brna. Mnozí si ještě pamatují, jak Miloslav kardinál Vlk vystoupil na shromáždění v Praze, kde deklaroval svůj odmítavý postoj k antisemitismu; také jiní církevní činitelé se v této otázce veřejně angažují. O to spíše bych očekával Vaše jasná stanoviska a účinné, širokou veřejností vnímané kroky, na podporu křesťanského mravního řádu ve společnosti.

Běda těm, skrze které přichází pohoršení! Kristova slova lze vztáhnout nejen na ty, kteří chtějí v ulicích Brna demonstrovat svoji mravní a duchovní bídu, ale i na nás, pokud k tomuto veřejnému pohoršení budeme mlčet.

Vážený pane biskupe, budu se modlit za vaši moudrost a statečnost, abyste tváří v tvář útokům z řad homosexuálních organizací a liberálně-levicových médií vydal svědectví o pravé Lásce, skrze kterou je možné uzdravení každého, včetně těch, kteří propadli pokušení k závažnému protipřirozenému jednání ve svém intimním životě.

V Kristu a Panně Marii Váš,
Michal Semín, ředitel Institutu sv. Josefa

http://www.natia.cz/layout2_cz.aspx?pageid=632


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 924x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 33
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist