Petr Paulczyňski: homepage

Vyloučit, exkomunikovat. Má jiný názor.

Máš vlastní názor? Nebo prostě informuješ o názorech jiných? Jsou mezi námi takoví(a dokonce akademicky vzdělaní), kteří uznávají pouze svůj názor vlastní.

Následující mail obdržel náš předseda:

Vážený pane doktore,
s nemalým zděšením jsem zaregistroval, jaký článek na svém osobním webu umístil člen Brněnského zastupitelstva za ODS pan Petr Paulczynski. Jak může mít volič důvěru v člověka, který zveřejňuje xenofobní a antisemitské texty a jakou důvěru může mít ve stranu, jež zastupuje a která z toho nevyvodí důsledky?
Dotyčné stránky z webu pana Paulcynskeho jsou archivovány pod článkem na http://eretz.cz/content/view/6750/ - pro případ, že by se z původního umístění http://www.paulczynski.cz/slovnik-multikulturnich-vyrazu-a-politicke-korektnosti.html  náhle vytratily.

Doufám, že mne ODS nezklame a důsledky vyvodí.
S pozdravem
Mgr. Zdeněk Kvasnička

Předseda se mne otázal, co jsem vlastně napsal. Vysvětlil jsem mu situaci a protože je normální, usoudili jsme, že panu předsedovi připravím svůj pohled na názor pana Kvasničkovy.
Učinil jsem to takto:

Vážený pane předsedo. K Vašemu dotazu v němž jste se tázal na na základě mailu Mgr.Kvasničky na uvedenou "kauzu" mého webu, Vám podávám následující stanovisko, které bych sdělil panu Kvasničkovi, pokud by se obrátil na mne, což většina nesouhlasích čtenářů obvykle dělá.

Vážený pane magistře.

Můj web je  osobním webem a naštěstí žijeme v době, kdy každý může svobodně vyjadřovat své názory.
Navíc článek na nějž poukazujete, není z mé autorské dílny, ale je převzat z webu Altermedia, což je jasně deklarováno.
K článku není přidán žádný můj názor , který by svědčil o tom, jaký názor na článek mám. Na svém webu zveřejňuji řadu převzatých článků, které zachycují celé široké spektrum života, takže vždy se najde někdo, kdo bude nespokojen. Nic Vás nenutí moje stránky číst.

Je mi líto, že Vás ODS asi zklame, ale naše strana asi nebude vyvozovat žádné důsledky, protože jsme stranou pluralitní a doba, kdy by státostrana například zakázala mým  dětem a vnukům přístup na studia je naštěstí dávno pryč.

Kromě toho, nezdá se mi, že bych byl antisemita, protože na mém webu lze nalézt i tyto pasáže:

"Já v Izraeli byl, byl jsem i v palestinském Betlémě. Viděl jsem na vlastní oči pracovitost Izraelců s níž dokáží poušti vyrvat život v zelených kibucech ale viděl jsem  lenost Palestinců. Pořád jsem si říkal, kde berou ti házející výrostci ty kameny. Už to vím. Ty se tam prostě povalují po špinavých ulicích.
Všechny komentáře našich ať už "veřejnoprávních" nebo soukromých medií ronící krokodýlí slzy nad osudem "ubohých" Palestinců jsou falešné. Po osobním prožitku z tohoto území je moje přízeň na straně Izraelců."
http://www.paulczynski.cz/index.php?p=clanek.te2&form[0]=2883

V článku Palestinec jako Palestinec (http://www.paulczynski.cz/index.php?p=clanek.te2&form[0]=330 dokonce cituji z Vámi zmiňovaného webu www.eretz.cz, který občas navštěvuji stejně jako weby jiné, které se Vám ovšem nelíbí.

V úctě
Petr Paulczynski, svobodný občan


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 3676x, známka: 2.9
Kategorie: Z mého života
online: 45
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist