Petr Paulczyňski: homepage

Není technař jako technař

Když jsem psal o další nepovolené technopárty netušil jsem, co na mne čeká v diskuzním fóru a mailech. Jeden by až řekl, že to píší někteří z těch dokumentárních fotek. Dostal jsem však i slušné maily, které pro vyváženost taky uvedu.

Tady jsou ty hustý.

Mě lezou krkem takovýhle kreténi, jako jseš Ty a nutí mě být sprostý. (Kreténům zásadně nevykám a nějaký ing si strč do prdele)
Reaguju na článek "Bude zase maso aneb technaři na Mušlově". Takhle reagujou lidé, co v životě na free akci nebyli a z vlastního zapšklého principu je nemají rádi. Už jen zveřejnit ty fotografie.. Za to bych tě nakopal do koulí. To je frajeřina, ukázat pár vykalenejch lidí. Sereš se do věcí, o kterých nic nevíš. Nikomu nic zlého nepřeju a miluju zvířátka, ale Ty si zasloužíš pořádný zakopnutí.
Navíc mě ultrasere, že jsem (naposled) volil ODS.
S pozdravem jdi do prdele a prasečí chřipku na tebe!!!


Dobrý den pane Paulczynski, Musím vás pochválit, zvládl jste to bravůrně a právem na sebe můžete být pyšný. Vygooglovat dva nejhorší obrázky (navíc jedna fotka je z komerční akce Summer of Love 2002) z techna a podložit tím svůj parádní text..
Jsem jeden z lidí, co má svůj soundsystém a jezdí na různé akce od ilegálních přez řádně legální. Byl jsem i na cztk 2005 při masakru z policií.
Řeknu Vám jen jedno- jste zlý člověk a já jen ze srdce doufám, že podobných lidských hyen bude na tomto světě ubývat.
Přeji Vám hezký den.
Honza

Ty kudehnáte vyteplenej. To co si napsal o moravske technoakci ti jeste sklouzne zaludkem do tvy prdele a pak to vyseres i s tvyma ocima a budes slepej a jeste ti to vysvetlime az se potkame osobne ty pičo vylizana...vrat se domu chytni se za sulina a dej si facku...zdarec
Technar a tebe si pohlidame
sespicaamitovime@atlas.cz

Proč pořád jen lžete...každý, kdo trochu používá mozek, tak vídí, že použité fotografie nejsou z tekk akce! Na ruce mají pásky, které dostanou při vstupu na nějakou oficiální akci(Trutnov Open Air Music Festival,Rock for people atd.) pro Vaše slušné děti, které očividně dle obrázků nevědí co drogy a alkohol jsou!! Protože se fetuje a pije jen na freetekno festivalech! Probuďte se lidi!!!

Co dodat. A teď ten slušný:
Jsem jeden z lidí, co má svůj soundsystém a jezdí na různé akce od ilegálních přes řádně legální. Byl jsem i na cztk 2005 při masakru  policií. Upřímně musím říci, že díky médiím i různým osobnostem jako jste Vy máme bohužel cestu trnitou.
Jak si asi myslíte, že se na nás tváří 90% magistrátů, obecních domů, soukromých vlastníků atd, když čtou podobné články (notně vyšťavené) a já za nimi přijdu a optám se, zda-li by nepropůjčili jejich pozemek na dvoudenní radovánky?

Zpravidla se vykrucují různými výmluvami či dokonce okamžitě říkají, že s námi nechtějí mít nic společného. jak se máme tedy bavit?

Otiskl někdy tisk, že po skončení větší party ještě my jakožto organizátoři sme na místě ještě další tři dny a uklízíme nepořádek, aby jsme mohli předat místo v naprostém pořádku majiteli? Ne! Otisklo se někdy v tisku to, že nekolik akcí je na benefiční účely například jako minulý rok party na andelce, kde po sečtění nákladů zbylo nekolik desetitisíců, které dali organizátoři na dům pro postižené děti? Ne! Otiskávají se jen senzační články o tom, jak jsme všichni sfetovaní, nebo jak kameraman televize Nova si najde člověku v nejhorším stavu alkoholového opojení a ptá se ho na otázky, na jenž mu účastník neni schopen pro svou podroušenost odpovědět. Když se ho optáme proč neudělá rozhovor s námi, řekne nám, že bohužel má za úkol natočit podobné typy lidí.

Takové články, jako píšete Vy, jsou ve vší slušnosti demonstrací nevědomosti.

Pokud se budeme bavit o drogách, nebudu popírat, že na tekno akcích jsou, ale ze své vlastní zkušennosti Vám můžu říci, že největší kocentrace drog je na komerčních festivalech ala Summer of love atd. A to myslím zcela vážně.

Každý umí udělat famozní článek o tom jaký jsme hovada co nevědí nic a jenom fetujou a skákaj před reprobednou, to že na to tvrdě pracujeme každý den v práci, aby jsme mohli mít svůj koníček bez kapitalistických promotérů, kteří si na Vás chtějí jen vydělat atd to už se neřekne, trávíme hodiny v garážích aby jsme mohli udělat party pro lidi dobrou a zadarmo, protože muzika pro nás je zábavou a ne žádným byznysem.

Mějte se hezky a někdy se přijeďte podívat a třeba budete mít možnost porovnat, jaké to je a změníte názor. Lidé jsou velice přívětiví.

Tak teď nevím. Ty první mne utvrzují v mém pohledu na tuto komunitu. Ten druhý jako by byl odjinud. A co si myslíte vy? Zkuste hlasovat v anketě.

http://www.paulczynski.cz/anketa.html


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2288x, známka: 2.8
Kategorie: Z mého života
online: 27
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist