Hlody pondělní aneb miluji naše média


Když jsem včera na margo vyobcování Martina Dejdara napsal, že to jsou takový padesátý léta soft, napsal jeden diskutér na Virtually: Milé děti, tiše seďte a dívejte se. Brzo příjde Hard. Uvidíme, co na to média.



A Bohumil Pečinka říká, že mu nevadí otevřená podpora některých médií prezidentským kandidátům. „Každé médium má právo se znemožnit podle své libosti, otevřená podpora se jim vrátí,“ prohlásil. Zvlášť když podporu před volbou projevují média nejbližšího Schwarzenbergova spolupracovníka – akciové společnosti Economia, kterou vlastní podnikatel Zdeněk Bakala. Uvidíme, jak rychle Bohuša  seřve sveřepý komentátor Jindřich Šídlo. No já se dál do těch bitev o lejno nebudu plést, protože je to stejně na dvě věci. Na nic a na ....však víte. A protože amina a volby stále plní web, asi toho moc dneska neprobereme.

A zprávy o počasí: Neb nám došla sůl, doporučil jsem manželce nevycházet podle hesla Jsou dny kdy je lepší nevylézat z postele. A pes může klidně pos*at zahradu. Do bazénu stejně nikdo asi nepoleze. Na auto mi v noci nějaká bestie seshora nalila tolik vody, že jsem si připadal jak v Saporru na výstavě lrdových skulptur. To mám za to, že jsem šetřil na nezávislém topení.

A z mého života: Napsal mi mejl anonym. V něm mi sdělil, co všechno jsem, zhusta s pravopisnými chybami. Pouze v názvu dámského přirození měl to "i" správně. Asi to zná, neb mu tak říkají kamarádi v práci. Usoudil jsem, že jde o hovado boží, vzděláním nepoznamenané, jakéhosi obecního blba, ktarý musel porodní bábě upadnout na zem rovnou na hlavičku. Předpovědď úspěchu v lásce vyšla. Dala mi. Teda Sportka a to celých 89 + 20. Dnešní horoskop mi praví: Nelitujte peněz a udělejte svému protějšku radost něčím, po čem touží. Zažijete pak vášnivou noc.  Tak jsem koupil 10 kg soli aby nám netančili chodci pod oknama, poněvadž většinou u toho říkají slovga nespisovná což by mohlo zkazit našeho psa. V noci pak můžu vášnivě solit chodník.

A na Fejsbůku napsali:


A na závěr něco veselého -   Čéska sóta - Alles gute!:

A to je dneska všecko.


Vloženo: 21. 1. 2013, autor: Petr Paulczynski (petr@paulczynski.cz)