Hlody páteční aneb miluji naše média


Tak čím dnes začít? Tvorbou vlády? S tím bych ještě počkal, protože vozíčkář zatím neřekl poslední slovo a Bohouš je rozkolísaný jak malorolník, protože Andrej co říkal, že není politik, ukazuje, že se rychle učí a Bohoušovi tam na tuty hodí ještě nějaký vidle.
 To jak se pustil do lidovců a jak pohrozil Tomiem je jen předkrm. Tak si dáme církevní restituce, tam je dobrá sranda. Nejlepší je, jak vřeští komanči. A skorokomunisté v ČSSD. Tak mi to přijde, že hledají cestu jak uzákonit, že "co jsme si nakradli, si také necháme". Jistě, lze všelicos restitučnímu zákonu vytknout. Ale princip je správný. Vrací se nakradené a řeší se odluka církve od státu. Do toho principu však oranžády vnášejí právní nejistotu a v naší sekulární zemi tak nastolují zástupný problém jímž odvracejí pozornost od vlastního průseru.  A lákají na tuto kartu i Babiše, který vyzývá církev k ústupu ve věci valorizace finančních náhrad. Myslím, že by církev měla národu ukázat, co se jim vrací. Zdevastované kláštery, jézéďákama zhuntovaný bývalý církevní statky, zplundrovaný synagogy, ruiny kaplí. Intenzívně obhospodařované zcelené lány a lesy v nichž dodnws hospodaří stát jak jen on umí. Dočetl jsem se, že například slavná Španělská synagoga, jedna z nejkrásnějších v Evropě, kterou jezdí už 20 let obdivovat zástupy turistů z celého světa, a ve které se dnes pořádají bohoslužby a prestižní koncerty, sloužila 40 let jako sklad zeleniny. V roce 1991 to byla ohyzdná, prohnilá troska. Když ji převzala židovská obec tak Židé po celém světě uspořádali sbírku na její rekonstrukci. Přišla na desítky milionů korun. Komunisté, kteří ji téměř zlikvidovali nepřispěli jediným haléřem. Zato naší zemi zamořili sochami masových vrahů a zločinců a monstrózními betonovými odpornostmi na oslavu pavědecké ideologie. Církev by měla přestat se nechat tlačit do kouta a obrátit se k mezinárodnímu soudnímu dvoru. A tam doufám socan a bolšán prohraje. Protože v civilizovaném světě totiž platí prastarý zákon, že to co zloděj ukradl patří jeho původnímu majiteli. Korunu tomu ovšem dal ujetý režisér Troška. A douška z podvečerního intervjůku: Soudruh Filip dbá o morální integritu a duchovní autoritu církve. Za tím účelem chce napravit pověst církve tím, že jí stát znovu sebere "nepoctivě nabytý majetek". Jeho starší soudruzi církvi zřejmě ten majetek ukradli zcela poctivě. Ale to už jsme u titulků

A zprávy o počasí: Ve dne bude zataženo, v noci roztaženo. Na Moravě bude chvíli chcát, chvíli ne. Někde bude i sněžit. Pavouk když slyšel, že někde už je souvislá sněhová pokrývka chtěl abych mu udělal klouzačku. Musel jsem mu vysvětlit, že i když je na horách 40cm sněhu, u nás je 40cm akorát tak co naškrabu na výparníku. Ale jemu by to mohlo stačit. 
                                                                                                                                 
A z mého života: Chtěl bych upozornit všechny, na nový typ podvodu, který se vyskytl na E-bay: zaplatil jsem 150,-€ za prostředek, který mně měl údajně zvětšit penis ...a ty ku*vy mi poslali lupu....!!! PS:dávejte si také pozor. Taky jsem dostal mail následujícího znění: "Pozdravy a komplimenty.  Já jsem pan Hau Chung Fung, Andrew pracuji s Bank of China mám obchodní návrh na tunu US $ 22.500.000 milionu prevedeny na offshore úctu se pomoci, pokud chtejí. Pokud máte zájem, pošlu vám veškeré podrobnosti transakce po obdržení vaší odpovedi, mužete me kontaktovat na muj soukromý e-mail: (chungsfung1@qq.com) a pošlete mi tyto informace pro úcely dokumentace 1) jména a príjmení 2) adresu místa pobytu, 3) Soukromé telefonní císlo, S pozdravem, Pan Chung Hau Fung, Andrew." Asi z toho nic nebude. Nevím totiž, kam bych asi tak dal tunu doláčů.

A na Fejsbůku napsali:

A další díl uniklých odposlechů:

A na konec něco veselého:

A to je dneska všecko.


Vloženo: 15. 11. 2013, autor: Petr Paulczynski (petr@paulczynski.cz)