Hlody středeční 27.8 aneb miluji naše média


Delší dobu pozoruji aktivity think-tanku Evropské hodnoty. To je takový spolek, který za evropské peníze propaguje zhůvěřilosti, které se na nás z Brusele řinou. Naposledy mne zaujal jejich kommentář s názvem Koho chce Česko jako šéfa evropské diplomacie? V duchu eurohujerského přístupu k problémům Ukrajiny lžou až se jim od huby práší. Napsali: Evropa stojí tváří v tvář pokračující ruské agresi na Ukrajinu. Po okupaci a anexi ukrajinského Krymu Kreml svými lidmi a zbraněmi tyranizuje východ Ukrajiny. Již tuto sobotu se nejdůležitější evropští státníci sjedou na mimořádný summit, aby vybrali člověka do čela unijní diplomacie – vysokého představitele pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku. Vzhledem k strategické důležitosti této volby by měla probíhat živá politická debata, koho chtějí koaliční strany a kdo je favoritem stran opozičních. Jak to tak u přístupu českých politiků k libovolně důležitým evropským tématům přímo ovlivňujících Česko bývá, realita je skutečně tristní. A ptají se: Která česká politická strana podporuje Italku Mogherini, která je kritizována za přílišnou náklonnost k Putinovi? Jak tlačí premiér polského ministra zahraničí Radka Sikorského, pokud je stále favoritem celé vlády? Pokud je ten zablokován evropskými socialisty pro své protiruské postoje, komu česká vláda dá hlas pak? Které z dalších diskutovaných jmen je pro Česko více a který méně přijatelný? Jak se vláda staví k bulharské kandidátce Georgievě? Koho Česko podporuje na pozici předsedy Evropské rady? Jednal premiér s opozicí o svém vyjednávání, když tato volba ovlivní Česko na dalších pět let?
Vidím to tak, že pánové z vedení think-tanku jsou zaraženi v eurořiti, že už jim málem nekoukají ani boty. A za větu  "Kreml svými lidmi a zbraněmi tyranizuje východ Ukrajiny"  by zasloužili ocenit Goebbelsovou plaketou. Jak napsal můj přítel: Kdo platí europropagandu našich eurohujerských eurosvazáků z think-tanku Evropské hodnoty? Platí si ji snad Jakub Janda a spol. ze svého? Samozřejmě, že ne. Hradí ji snad soukromí sponzoři? Nikoli. Platí ji snad jejich sympatizanti? Také ne. Jejich demagogii financujeme my všichni, neboť naprostá většina jejich činnosti (v roce 2013 téměř 85 %) je financována z veřejných rozpočtů, respektive přímo z peněz Evropské unie. A i to jsou peníze, které napřed do Bruselu pošleme. A co za to jako veřejnost dostáváme? Jednostrannou eurohujerskou propagandu, válečné ukrajinské štvaní a urážky názorových oponentů. To je obzvláště zajímavé, neboť na jejich webových stránkách se můžeme dočíst, že: "Think-tank Evropské hodnoty je nevládní instituce, která prosazuje zvyšování politické kultury v České republice i na evropské úrovni." A k tomu financování jednou větou. T o se nám to hoduje, když to jiní platí.
 

A zprávy o počasí: Izobary prý jsou čáry, které se nikdy neprotnou. Prd. V těchto dnech se musely někde zasukovat protože chčije, že to tak ani děda Komárek nemohl okomentovat. V neděli 24. srpna padal dokonce první sníh. To určitě ten Putin. Kosa jak v Rusku.  Asi Putin otevřel vrata od Sibiře. A taky poslal ruský vlaštovky.Loni předpovídali stoletou zimu - nebyla žádná. Letos mělo být katastrofální sucho a každý den prší. V příštím životě budu meteorolgem. Někteří říkají, že to je babí léto. Pavouk se ptal, co je to babí léto. Ukázal jsem mu, jak si ho představuju já.

A z mého života: Tak tahle zpráva překonala i hořící pařez z Rovnosti. Děkuji brněnské babišpress za zásadní zprávu. Brňanka řekla sousedovi, že je slon. Senior si šel stěžovat strážníkům. . Na jejich služebnu dorazil devětašedesátiletý muž, kterého se velmi dotklo, že ho jeho sousedka kvůli hlasitému dupání označila za slona. Žena navíc seniora poškrábala klíčem na ruce. Senior z Brna dorazil na služebnu městské policie ve Velkopavlovické ulici s netradiční stížností v neděli o půl sedmé ráno. No já myslím, že senior je nejen slon, ale především vůl. Jo a výzvu na polívání se ledovou vodou pánové odmítejte. Protože byste mohli dopadnout takhle.

A na Fejsbůku napsali:

A něco veselého:
 

A fór na konec: "Obžalovaný, uvědomujete si, že Vás žaluje 45 žen o určení otcovství?"
 "Ano, pane soudce."
 "A kolik Vám je proboha let?"
 "Devadesát."
 "Jak jste to ve vašem požehnaném věku mohl zvládnout?"
 "No, mám kolo..."

A to je dneska všecko.


Vloženo: 27. 8. 2014, autor: Petr Paulczynski (petr@paulczynski.cz)