Hlody středeční 10.9 aneb miluji naše média


Zahájení kampaně TOP09 bylo úplně nejvíc. Vědět to tak v neděli Vašík, hned bychom věděli o čem se bude mluvit. Prognóza mumlavého předsedy o výsledku nad 50% byla přebita vystoupením olomouckého exota, který se při tom otřel o Brno i Ostravu.Pravil: „Pokud si kdokoliv v České republice myslí, že Česká republika se může dostat na evropskou úroveň rozvinutím Brna, Ostravy, Břeclavi nebo Krnova, tak je na velkém omylu. Pouze podpora centra, pouze podpora hlavního města a pouze samotná podpora nás obyvatel Prahy může být tím jediným nástrojem, jak se dostat na evropskou úroveň ve všech ukazatelích, ve kterých bychom si přáli,“ prohlásil Hudeček. Podle výrazu za ním stojícího Kalouska, musely na něj jít mrákoty.
Vždycky jsem si to myslel, ale dnes už to vím. Je to vůl. Ze spousty reakcí jsem vybral jednu od hejmana Haška. „Musel jsem si vzpomenout na nepříliš úspěšný český film Ještě větší blbec, než jsme doufali...Slovy TOP 09 Víc, než si myslíte,“ reagoval Hašek a pokračoval: „Tomáši Hudečku, Česká republika opravdu není jen hlavní město Praha s jejími tunely na veřejné finance. Ne nadarmo naši předci rozdělovali víno do kategorií dá sa, nedá sa, dá sa svařit a dá sa Pražakom (po dnešku Hudečkovi).“
„Chudák Praha. Mít v čele města někoho jako je pan Hudeček, tak se stydím. Taková kombinace neznalosti, neschopnosti a drzosti se jen tak nenajde. A to už jsem v politice potkal ledajaké hochštaplery,“ přidal se Haškův stranický kolega Jeroným Tejc. Tož asi tak. I socan může mít pravdu. A kuk na titulky.

A zprávy o počasí: Přišlo babí léto. Zoncna rumpluje a přitom se pokoutně od západu přibližuje okraj tlakové výše nad Britskými ostrovy. Ve vyšších vrstvách atmosféry bude postupovat z jižní Skandinávie nad Německo tlaková níže. Ptal se pavouk, co to znamená. Dostal mne. Povídal jsem mu, že se asi ta výše s tou níží pomlátí, takže nám zase nachčí okolo antény do baráku. Taky jsem mu ukázal jak vypadá to babí léto.

A z mého života: Tak jsem trošku diskutoval na stránkách ANO Brno na téma rozvoj cyklistiky. Zřejmě se rozhodli ukrást voliče Zeleným. Když jsem na závěr diskuze o tom, že centrum Brna má být pro cyklisty a do práce se má jezdit na kole a ne autem napsal Zpátky na stromy, Tak to někdo vymazal. Ano, bude líp. Taky si ANO vyvěsilo hezký bilboard s lídrem, manažerem jedné odpadové firmy. K tomu zajímavá zpráva. Odpadové firmy manipulovaly se zakázkami. Od státu dostaly stomilionovou pokutu. Mezi potrestanými firmami je AVE CZ odpadové hospodářství, .A.S.A., van Gansewinkel a SITA CZ. Nejvyšší pokutu přitom dostala AVE CZ. Firmy si podle ÚOHS rozdělovaly trh především prostřednictvím manipulace s výběrovými řízeními. ÚOHS)uložil pokutu téměř sto milionů korun za kartel v oblasti odpadového hospodářství. Firmy si podle ÚOHS rozdělovaly trh především prostřednictvím manipulace s výběrovými řízeními. ANO - chceme město řídit jako firmu. Zbývá už jen doufat, že ne tak jak řídili firmy dosud.

A na Fejsbůku napsali:

A něco veselého dle aTea:   Ombudswoman. Když někdo vypadá jako kráva a mluví jako kráva, nemusí to být kráva, ale veřejná ochránkyně práv...
 

A fór na konec: Honza, jako správný křesťan,  má v předvečer své svatby starost,  jak pozná, že je jeho nastávající ještě poctivá.  Tak to probírá se svým kamarádem:  "Víš, Franto, ona sice říká, že je panna,  ale člověk nikdy neví...".
 "Ale to při svatební noci lehko zjistíš, na to stačí jen lopata a trochu červený a zelený barvy!"
 "Co je to prosím Tě za blbost???"
Žádná blbost.  Nabarvi si jedno varle na červeno a druhý na zeleno.  Když se v ložnici svlíkneš a ona Ti řekne, že tak barevný vejce ještě neviděla,  tak ji můžeš rovnou fláknout tou lopatou.....

A to je dneska všecko.


Vloženo: 10. 9. 2014, autor: Petr Paulczynski (petr@paulczynski.cz)