Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

Zbavme se toho kýče

Vraťme se na chvíli k druhému kolu prezidentských voleb. Nevolil jsem v něm ani Miloše Zemana ani Karla Schwarzenberga, tak si snad mohu dovolit následující slova: na pohádku o „zlém Milošovi“, který nás prodá Putinovi, a „hodném Karlovi“, který zachrání naši západní orientaci,
celý článek »

Vloženo: 12.8.2013, přečteno 3512x, autor: Jan Zahradil

Jedna chyba za druhou

Rok 2006. ODS vyhrává volby, ale nastává pat sto na sto. Sto na sto nikoli mezi levicí a pravicí, nýbrž po jiné dělící čáře, protože KDU-ČSL a Stranu zelených lze za pravici vydávat jen při pomatení smyslů.
celý článek »

Vloženo: 12.8.2013, přečteno 3485x, autor: Petr Štěpánek

Hlody páteční aneb miluji naše média

Tak nám skončilo zase jedno parlamentní divadlo. Přímo komedie. V okamžicích kdy ožili komouši jako stalinista Grebeníček či estébák Falmer to byl dokonce horror. Nejlepší byl ovšem komediant Pavka Bémů.
celý článek »

Vloženo: 9.8.2013, přečteno 4164x, autor: Petr Paulczynski

Zeman s Ištvanem rozhodnou o vládě

Z prezidentova projevu před Poslaneckou sněmovnou jsou důležité především dva závěry.Předně, že Zemanova vláda bude vládnout dál i bez mandátu, přičemž dalšího premiéra prý Zeman nejmenuje dříve, než žalobce Ivo Ištvan nedokončí své vyšetřování.
celý článek »

Vloženo: 8.8.2013, přečteno 3386x, autor: Rudolf Polanecký

Velký loutkař Zeman

Byl to velký den velkého loutkaře. Takto lze označit včerejší parlamentní hlasování o vládní důvěře v režii prezidenta republiky Miloše Zemana. Pravdou je, že jeho tým se v poslední fázi přepočítal a první prezidentská vláda důvěru Poslanecké sněmovny nezískala.
celý článek »

Vloženo: 8.8.2013, přečteno 3515x, autor: Bohumil Pečinka

Hlody středeční aneb miluji naše média

Tak včera byla teplá tiskovka. Pozor, nemluvím o počasí. Teplé léto se totiž týká další akce LGBT komunity, která opět uspořádá svůj zviditelňovací festival, jakoby tuto komunitu u nás někdo pronásledoval.
celý článek »

Vloženo: 7.8.2013, přečteno 2743x, autor: Petr Paulczynski

Počítejme s Rusnokem

Zdali máme s Jiřím Rusnokem počítat i pro vzdálenější politickou budoucnost, nevím, každopádně s ním ale můžeme počítat – ve smyslu základních matematických úkonů sčítání a odčítání –  v nejbližších dnech
celý článek »

Vloženo: 7.8.2013, přečteno 3660x, autor: Petr Štěpánek
online: 53
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist