Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

Hlody páteční aneb miluji naše média

Taškařice zvaná sestavování vlády pokračuje ostošest. Nejsou jako politici, makají. Radí se jeden s druhým bez třetího a pak zase naopak. Občas někdo informuje lázeňského šviháka a ten z toho musí mít očiska vyvalený  jak hajzlbába na tisícovku.
celý článek »

Vloženo: 20.12.2013, přečteno 3550x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

 Jak tak pozoruji to multikulturní třeštění, kdy v Dánsku málem zavřou Mikuláše protože má černýho čerta a v Americe málem zavřou ředitele, co nechce černochovi dovolit dělat Santu, tak docházím k názoru, že na tu politickou korektnost zdechnem.
celý článek »

Vloženo: 18.12.2013, přečteno 3585x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Neustálý spor o pravici a levici a jejich přístup k řízení státu mne přiměl vytáhnout jeden starý názorný příklad. Je to bajka. Takový fiktivní příběh z přírody.
celý článek »

Vloženo: 16.12.2013, přečteno 3386x, autor: Petr Paulczynski

Hlody páteční aneb miluji naše média

Miluji průzkumy veřejného mínění. Jednak proto, že jsem jako absolvent VŠE absolvoval předmět statistika, kde se tato disciplina probírala, tudíž vím, jak se dá dosáhnout požadovaného výsledku,
celý článek »

Vloženo: 13.12.2013, přečteno 4107x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

Sláva. Milovnící pravdy a lásky se konečně dočkali. Po zatraceně dlouhé pauze se podařilo konečně po Václavu Havlovi opět cosi pojmenovat. Co na tom, že jde o uličku na mapě Brna málem k nenalezení. Ulička vedoucí málem odnikud nikam.
celý článek »

Vloženo: 11.12.2013, přečteno 3964x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Premiér Rusnok nic zlého netuše, promluvil jazykem prostého lidu a ještě k tomu se při té příležitosti vyznal z nechuti jet na pohřeb bývalého teroristy, kterého svět, jak už je ta šílící doba vymknutá z kloubů, oslavuje jakoby šlo o matku Terezu.
celý článek »

Vloženo: 9.12.2013, přečteno 3725x, autor: Petr Paulczynski

Hlody čtvrteční aneb miluji naše média

Tak jsem se dočetl, že od poloviny roku mi jako důchodci ,ti noví, skvělí koaličníci přidají na důchodu. Sice dosud tají kolik, asi aby to se mnou neseklo jako když mi tuhle slíbili celých 45 kaček, ale obávám se, že o moc víc to nebude.
celý článek »

Vloženo: 5.12.2013, přečteno 3893x, autor: Petr Paulczynski
online: 53
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist