Petr Paulczyňski: homepage

Napsali mi: Gates, Klaus a z Grálu.

A  je to tady. Někteří, kteří očekávali, že v dnešním on-line mi bude "naklepána kosa" neunesli, že jsem se nenechal vytočit, mi píší. Zde je jeden povedený majlík i s mojí odpovědí. Ale je to vtipné. Doufám, že se autor baví jako já, že to nedělá s pěnou u huby.
celý článek »

Vloženo: 24.7.2008, přečteno 1079x, autor: Petr Paulczynski

Sliby se maj plnit...nejen o vánocích

Některé z dotazů v on-line rozhovoru nebyly v tom "fofru" odpověditelné, pokud neměly být odsunuty dotazy jiné. Zvolil jsem proto formu dodatečných odpovědí. Tady jsou.
celý článek »

Vloženo: 24.7.2008, přečteno 914x, autor: Petr Paulczynski

A je to za mnou

A myslel jsem, že to bude horší. Vzhledem k "psí hlavě" kterou mi mnozí nasazují jsem čekal soustředěnější a brutálnější útok. I když diskuze pod anoncí vyznívala spíše v můj prospěch.
celý článek »

Vloženo: 24.7.2008, přečteno 1048x, autor: Petr Paulczynski

Jdu si hodit lano.

Musel bych si říct, kdybych měl věřit těm, kteří mi přidělují nálepky, aniž by přemýšleli nad obsahem mých sdělení. Prostě jim jenom nepasují do jejich krámu. Tak sednou a plivnou. A co jsem se o sobě tedy dozvěděl, ať už z mailů, nebo některých serverů, kde mne provozovatelé milují jako osinu v tomhletom, no... v  kožiše. Tak tedy:
celý článek »

Vloženo: 17.7.2008, přečteno 1366x, autor: Petr Paulczynski

To byl zase majlík!

Před chvílí mi napsal nějaký Petr Štěpánek. Tak se alespoň podepsal. Ale dštil síru tak, že mám obavy aby to s ním neseklo. Až jsem se zastyděl. Představte si, že těch 1500 za zastupitelství mám z jeho daní.
celý článek »

Vloženo: 17.7.2008, přečteno 1114x, autor: Petr Paulczynski

Bravo pane Bartík

Na základě Vašeho tvrzení z on-line diskuze o oplzlosti mého webu, zavěsil jsem cvičně na dané téma anketu. Mám už vypozorováno, jak asi v anketách přibývá hlasů a jak se vyvíjí poměr sil mezi jednotlivými odpověďmi.
celý článek »

Vloženo: 16.7.2008, přečteno 1090x, autor: Petr Paulczynski

Táhněte do háje..

...začíná jedna píseň. Sice mne jako název této glosy napřed napadlo úplně jiné místo, kam by měli táhnout ti co o nich budu psát, ale asi by to bylo(nehodící se škrtněte) rasistické, sexistické, xenofóbní,politicky nekorektní, heterosexuální.
celý článek »

Vloženo: 12.7.2008, přečteno 1229x, autor: Petr Paulczynski
online: 31
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist