Petr Paulczyňski: homepage

Snowden hrdina? Obyčejný zrádce!

Edward Snowden, muž v území nikoho, po kterém pasou americké úřady se zatykačem pro špionáž, krádež tajných státních dokumentů a neoprávněnou manipulaci s nimi.
celý článek »

Vloženo: 2.7.2013, přečteno 1345x, autor: Rudolf Polanecký

Kmotři a vypálená země

Korupce a kmotři jsou termíny, jimiž žijí česká média i veřejnost již několik let. Ne že by na tom bylo něco vadného či nelogického. Problém je to rozsáhlý a stojí hodně peněz. Našich peněz.
celý článek »

Vloženo: 1.7.2013, přečteno 1468x, autor: Pavel Páral

K incidentu u Západní zdi

V pátek (21/6) ráno přinesly servery zprávu o reakci člena ostrahy na jednom z bezpečnostního hlediska nejcitlivějším místě Blízkého východu. V areálu před jeruzalémskou Západní zdí zastřelil muže, který se jal vykřikovat „Allahu Akbar!“ a „něco vytahoval z kapsy“.
celý článek »

Vloženo: 1.7.2013, přečteno 1438x, autor: Lubomír Stejskal

Zeman coby produkt Nečasovy vlády

Každý může dělat jen tolik, kolik mu druzí dovolí. Existuje hodně důvodů, za které lze prezidenta Miloše Zemana a jeho aktuální politické kroky kritizovat, nicméně prostor k tomu všemu mu nevytvořil nikdo jiný než odstupující Nečasova vláda.
celý článek »

Vloženo: 28.6.2013, přečteno 1464x, autor: Petr Štěpánek

Vláda „odborníků“?

Současná vládní krize a jmenování nového premiéra přinesly do politického a novinářského žargonu divný pojem: „vláda odborníků“. Prezident Zeman tak označil vládu, kterou hodlá jmenovat bez vazby na Poslaneckou sněmovnu a rozložení sil v ní.
celý článek »

Vloženo: 28.6.2013, přečteno 1433x, autor: Institut Václava Klause

Zemanovský fašismus je tady

Způsob, jímž prezident Miloš Zeman jmenoval premiéra budoucí tzv. vlády odborníků, je jako z nějaké pitomé jihoamerické telenovely. Na konci této cesty je nevolební diktatura, autoritativní stát nebo dokonce fašismus jihoevropského typu.
celý článek »

Vloženo: 27.6.2013, přečteno 1477x, autor: Bohumil Pečinka

Co je to s námi?

Jsme zklamáni z toho, že naše demokracie není ideální. Zapomínáme, že i v té Americe se ještě před dvěma sty lety, sedmdesát let po jejich revoluci, válčilo o to, zda ta demokracie, svoboda a občanská práva patří skutečně všem, nebo jen jedné skupině která má bílou pleť.
celý článek »

Vloženo: 27.6.2013, přečteno 1518x, autor: Tomáš Haas
online: 22
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist