Petr Paulczyňski: homepage

Vemte si plechový trenky. Půjdou Zelení a teplí.

Není to tak dávno, co místní Zelení horlili proti billboardu na němž byl docela pěkný zadeček viz článek Prcka ne, pindík ano?

(http://www.paulczynski.cz/index.php?p=clanek.te2&form[0]=2469 )
a článek Další cenzor na obzoru. Tentokrát Zelený. (http://www.paulczynski.cz/index.php?p=clanek.te2&form[0]=1616)

Proto se divím jak moc se Zelení přihlašují k sobotnímu vyteplenému pochodu.
Pro mně a za mně ať si pochoduje kdo chce jak chce, pokud nedělá jiný brajgl a taky to může být docela sranda. Já se rozhodně podívat půjdu. Pro případ, že by mělo dojít k nějakým nepřístojnostem, vezmu si plechový trenky. A taky se nebudu ohýbat, i kdyby na zemi leželo pětikilo.

Ale zviditelňovací tahy Zelených v rámci této akce poté co puritánsky horlili je neuvěřitelně směšné. Poté, co průvod byl radnicí bez problémů povolen,se na podporu pochodu až nečekaně aktivně staví představitelé Strany zelených. Mimo jiné náměstek primátora města Brna Martin Ander a Kateřina Dubská, kandidátka na hejtmanku. Záštitu přislíbila také ministryně pro lidská práva a národnostní menšiny Džamila Stehlíková.

Co maslíte je podpora myšlena upřímně? Nebo jde pouze o chytrý marketingový tah před podzimními volbami? Přítomen totiž má být i šéf gay iniciativy nebo jak se to jmenujeJiří Hromada, který si za Zelené dělá zálusk na senátorské křeslo.

Negativní názor na první český pochod má organizace Orel. „Je to cílená provokace, která útočí na lidskou přirozenost," myslí si starosta orelské jednoty v Kladně Igor Volný. Na svých stránkách vyzývá kladenský Orel k nenásilnému protestu proti Duhové vlně místní organizace i celostátní vedení jednoty.

„Vyzýváme je, aby chystanou exhibici veřejně odsoudily," píší ve svém prohlášení orlové, kteří se tak přidávají k zástupu odpůrců, v němž figuruje například i mediálně známá Národní strana.

Hlavním tématem je možnost adoptovat děti homosexuálními páry. Jestliže jsem říkal, ať si dělají co chtějí, jen když to nedělají se mnou, tak tady je ta hranice, při níž říkám ne.

Protože toto jsou potenciální rodiče.zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1969x, známka: 2.9
Kategorie: Z brněnského dění
online: 41
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist