Petr Paulczyňski: homepage

Napsal mi pan Sklenář.

Když jsem zjistil na webu D-FENSe, že jsem se ocitl na Wikipedii (viz článek Homofóbije a Wikipédije  http://www.paulczynski.cz/homofobije-a-wikipedije.html , ale jako ukázka homofoba

i se jménem toho, kdo mne tam šoupl, zveřejnil jsem tento článek i s poznámkou, že mne tam založil "jeden buzerant", což není nadávka, ale lidové označení.
Jaké překvapení, když následoval mail toho pána o němž se mluví.  Musím říct, že se mně líbí a dokonce jsem mu "odpustil" to zařazení. Asi bude hoch pěkně "od držky" a to já jsem taky. Akorát nevím, proč by na mně měl platit jiný metr. Je o mně obecně známo, že se umím chovat jak v Buckinghamském paláci, tak v přístavní krčmě.
Nevím, proč bych tedy v neformálních situacích měl dodržovat protokolární vzorce chování i slovník a vyjadřovat se jako suchar.

Tady je ten mail, protože mne ke zveřejnění autor přímo vyzval.

Nazdar, Petře, ty komunální bejku.

Mýlíš se, když se domníváš, že ses v heslu o homofobii ocitl kvůli "jednomu buzerantovi" (což mám být já, totiž Ti taky po venkovsku tykám, šak zme oba z Moravy, tož co byzme tu slámu v botech schovávali), Tvé výroky upoutaly pozornost mnohem většího počtu lidí a soudím-li z reakcí na webu, zdaleka ne všichni byli homosexuální.

Mezi náma je totiž jeden velký rozdíl. Já si možu dovoliť říkať skorem, co chcu. Tu a tam mi sice nějaká ta kurva nebo pičus navíc ulítne skoro zbytečně, ale šak já taky nekandiduju na evropského prezidenta, a když přestřelím, prostě se omluvím. No Bóže. Ty máš ale větší problém, protože bys rád měl moc. Takže na tebe halt platí jiné metr.

Tož dneska máš myslím v betli o čom přemýšleť, tak si to sesumíruj. Dopis je veřejné, klidně si ho mrdni na svoje webovky.

Filip Sklenář
(Filip Sklenář je dle BL bývalý narkoman, publicista v bulváru a homosexuální aktivista)


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1516x, známka: 2.9
Kategorie: Z mého života
online: 43
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist