Petr Paulczyňski: homepage

Duhový máma, duhová táta

Na začátek vyřešíme terminologický problém. Smí se ještě říkat teploušovi homosexuál? Mám zato, že teď je podle vzoru cikán-róm povoleno už jen gay. Takže existují gayové a heteráci, případně heteruny.

Kromě tohoto dělení společnosti ještě existují duhoví lidé a homofobové. Duhoví lidé jsou všichni gayové a taky ty heteráči a heteruny, co jim připadá tuze  normální, když dva se dva chlapi na ulici cicmají a vrtí prdelkama. Duhoví lidé uznávají diverzitu a jsou to ti správní, dá se s nimi počítat při podpoře požadavků gayů. Neduhoví lidé jsou zlí, homofobní, jsou to klerikálové, fanatici a pozor! - jsou to také náckové a fašisti, protože to gayům komplikují.

V rámci většinového sebemrskačství a sehnutosti jsme udělali pořádek v terminologii a vrhneme se na problém.

Gayové docela nedávno vybojovali duhovou bitvu, která se jmenovala "registrované partnerství". To funguje tak, že vezmete kluka jako buka a odvedete ho na radnici, tam vás úředník jako sezdá. Zákon o registrovaném partnerství je perverzní už jen proto, že diferencuje přístup k právu podle sexuální orientace - heteráči a heteruny možnost registrovaného partnerství nemají. Svého gayové dosáhli a nenašel se nikdo, kdo by tomu zamezil. Nevím zda jste to zaznamenali, ale není úplně kádrově zdravé stavět se proti požadavkům gayů, byť by byly sebevíc zvrácené, protože teplá hlásná trouba neodpouští, budete certifikován jako nemoderní, zaostalý, zakomplexovaný (neo- OR ultra-) & (fašista OR nacista) a každopádně homofob. Homofob je ten, kdo nehodlá anebo včas nestihne nadšeně veřejně zajásat nad perverzními institucemi jako registrované partnerství nebo adopce dětí homosexuály. Je to zvláštní v tom duhovém světě. Když s nimi souhlasíte, tak je to relevantní forma sebevyjádření, ale když s nimi nesouhlasíte, tak jste umlčen coby fašiista a homofob. Je to zhruba stejné, jako když máte problém se multikulturně obohacovat. Pak jste zase rasista a xenofob. Diverzita ano, ale vocaď pocaď. Jen pro duhové, ano?!

Když homosexuální aktivisté dobojovali tuhle bitvu, k naší ostudě vítězně, nechali se milostivě slyšet, že tím to pro ně končí a že o adopce dětí usilovat nebudou.

Proč: Podstata každé rozsáhlejší hry o moc se jmenuje "salámová taktika". Vyjednáte si jeden ústupek a pak už si jen chodíte pro další, až po kolečkách sníte celý salám. Ačkoli je jedno kolečko co do své tloušťky s rozměry salámu nesrovnatelné, přesto získáte po čase celý salám, když jste dost trpěliví.

Kluci trpěliví jsou.

Nedávno jsem poslouchal na TV Hovna pořad Střepiny, protože tam bylo k vidění něco, co se odehrálo v mém blízkém okolí. A hned na začátku vidím Džamilu Stehlíkovou radostně tancující s prominentním gayem Hromadou na nějaké masové akci, při které si duhoví lidé veřejně sugerovali, že jsou normální. Myslím, že názornější obraz úpadku Topolánkovy koaliční vlády už ani nešlo vytvořit. Párek profibukvic se nadouvá při registračním aktu svou dramaturgií silně připomínající svatební obřad heteráka a heteruny před oltářem. Následně duhová přednáška o tom, jak prima by pro všechny bylo, kdyby máma měl péro. Vždyť už se to přece děje, snaží se nám buznopropaganda vsugerovat - třeba lesby, co ještě neudělaly coming out,  vychovávají děti už teď. Stačí to jen tak trochu legalizovat. Skoro jsem začal mít pocit, o co všechno už lidská civilizace přišla jen proto, že máma a táta nebyli dost duhoví a dosud tvořili jen tu nudně konzervativní rodinu...

Ale pozor! Salám se jí po kolečkách, ne že si tam narvem...

Vsuvka. Zajímalo by mně, kdy mediálně méně výrazná, méně mocichtivá a patrně slušnější i početnější část gay komunity vyrazí do protiútoku proti té mediálně výrazné, protože jim musí dělat ze života fakt peklo. Zajímalo by mně, zda o tom třeba jen i přemýšlí, protože to už dávno nejsou jen collateral damages na jejich cti a soukromí, co způsobují ty jejich duhové qeerparade.

Takže podle Stehlíkové, adopce homosexuály by připadala v úvahu tehdy, když už o dítě nebude párem heteráče a heteruny zájem. V pomyslné frontě na adopce by prý teplí stáli/-y až vzadu (za sebou, v těsném zákrytu). No, asi tušíte, co bude další krok. Proč by měli vlastně stát vzadu? To je přece diskriminace a v rámci další výpravy pro salám uděláme svět zase o kousek lepší a diskriminaci odstraníme.

Do toho všeho sehnala Nova odborníka, který nedovede pořádně vysvětlit, proč nesvěřit děti tátě a mámovi. Škoda, že nejsem pedofil, registroval bych se partnersky a s tím strejdou německým pedofilem, co se poznáme na internetu, pak bychom adoptovali dítě a pořizovali fotky.... ze společné dovolené... z koupelny...  z prací ve sklepě... všechno 100% legálně a zcela duhově.

Omrknul jsem tisk a už je to solidně rozjetý.

Teplý píár to s náma fakt dobře umí. Skoro bych řekl s neduhovým Kozinou, do roka a do dne se naplní slova nejmenovaného autora písňového textu:

Tohle hlava nebere
tu jejich slizkou show
koukni synu, táta s tátou
ve slipech tancujou

25.12.2008 D-FENS
certifikovaný homofob

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008122801
*************************************************************
Pavoukův dodatek. Kdyby zase někomu vadilo, že jsem nedal vlastní komentář, tak teda tohle podepisuju.
A už se těším, zase na nějaký článek na iDnesu o křupanovi na brněnské radnici.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1278x, známka: 2.7
Kategorie: Komentáře odjinud
online: 36
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist