Petr Paulczyňski: homepage

Hlody čtvrteční aneb miluji naše média

Klaus, Klaus, Klaus a amina. Kam oko pohlédne. Děsná kampaň. Jak napsal server D.O.S.T: V souvislosti s uvedenými skutečnostmi je více než zřejmé, že se faktická vláda nad politikou stále otevřeněji  přesouvá do rukou vlivných médií a jimi preferovaných aktivistických skupin,
celý článek »

Vloženo: 10.1.2013, přečteno 3527x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

Při psaní dnešních hlodů jsem rozkolísaný jak malorolník. V diskuzi pod včerejšími mne několik diskutérů napadlo, někteří dokonce nevybíravými nadávkami, ba byl jsem dokonce označen za blogerskou ostudu. Psát či nepsat, říkal jsem si. Žere to čas, nic za to nemám a ještě mi doma nadávají že furt neboli porád dřepím u komplu.
celý článek »

Vloženo: 9.1.2013, přečteno 3641x, autor: Petr Paulczynski

Hlody úterní aneb miluji naše média

Ze štvanice na Klause mi běhá mráz po zádech. K tomu je vhodné přičinit jedno vyčtené moudro: Mudrc  Kleobulos, řekl krom jiného: "Míra je nejlepší. Je třeba ctíti otce, ochotně naslouchati a ne mnoho tlachati, nenáviděti bezpráví, zachovávati zbožnost, občanům raditi co nejlépe, nedělati nic násilím a odklízeti sváry."Co se děje dnes? Pravý opak – a to je věru zlé.
celý článek »

Vloženo: 8.1.2013, přečteno 3604x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Amnestiohysterie pokračuje. Asi je zbytečné si toho všímat. Zvonka to vyzerá, že je na čase vrátit se ke čtení Ruďáska, jediného deníku, který není v německých rukou a nesleduje zájmy Čtvrté Říše, ale zájmy české ... byť poněkud levě zbarvené, napsal jeden diskutér s odkazem na tento rozhovor: http://www.klaus.cz/clanky/3272
Tak se raději vrhneme k prezidentským volbám.
celý článek »

Vloženo: 7.1.2013, přečteno 3491x, autor: Petr Paulczynski

Hlody víkendové aneb miluji naše média

Skoro se mi nechce nic psát. Celý víkend hysterie kam oko pohlédlo. Amnestijní hysterie korunovaná polední estrádou Václava Moravce zahajovaná tradičně namistrovanou větou O jakých tématech se po dnešních otázkách začne mluvit? Milý pane Moravče. Neměl byste spíš tu diskusi řídit a ne před jejím začátkem vtloukat národu do hlavy svůj nebo bůhví čí názor? Takto jsem si odnesl názor, že jste jenom podpořil neopodstatněnou hysterii.
celý článek »

Vloženo: 6.1.2013, přečteno 3366x, autor: Petr Paulczynski

Hlody páteční aneb miluji naše média

Tak jsem si početl spoustu moudra od renomovaných novinářů či kolegů  blogerů (plivni na Klause, karma zaručena) na téma amnestie. Tolik moudra se snad ani nedá pobrat.
celý článek »

Vloženo: 4.1.2013, přečteno 4357x, autor: Petr Paulczynski

Hlody čtvrteční aneb miluji naše média

Časopis Reflex se vyjádřil k novoročnímu projevu prezidentského kandidáta Okamury. Napsali: Přezdívku Pitomio si zaslouží ještě víc, než dřív.
celý článek »

Vloženo: 3.1.2013, přečteno 3591x, autor: Petr Paulczynski
online: 40
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist