Janoto/Větvičkuv plan
Tuž vzhledem k temu, že na modře vytunelovanu ekonomiku aplikovali ružovi bolševici v poslednich deseti rokach balzam z dluhu, zjistil překvapivě finančni minystr po sto dňach, že zme v hajzlu.
Tuž my, lidi, keři žijeme v normalnim světě a hledime kolem sebe, to vime už dluho. Na to nepotřebujeme ani uřad minystra ani vilu ve Švycarsku/Toskansku/Floridě (*nehodici se zapaltě). Jak su dluhy vysoke, je to v hajzlu, aji kdyby vam brylaty jihočesky maratonec tvrdil, že: „Zdroje jsou“.
*************************************************************
Před vikendem, aby to lidi mohli pěkně vstřebat, přišel minyster se svojim super planem. Ve zkratce:
- očorujte žebraky, bo když zvyšite DPH ze žradla, nenarobi nic ani žebrak
- očorujte bohate, bo koho by trapila milionařska daň. Už ste viděli milionaře manyfestovat?
- očorujte majitele baraku, bo nemaju kaj utect. Když maš barak, platit musiš. Sam si debil, bo kdyby si chlastal, fetoval a kupil si stan, nikdo ti nic nezebere. Možna enem ten stan.
*************************************************************
O vikendu však zjistil, že plan je politycky nepruchodny napřič polityckym svetrem a proto se sešel s Ladislavem Větvičkou, zastupcem proletaryjatu, advokatem bohatych a členem nepracujici intelygence a dohodli se na připojeni Větvičkovych dekretu. Tady su:
- minymalni plat bude zvednuty na 14.000 Kč, aby si kdejaky flakač mohl kupit satelit a čumět na 60 televiznich programu naraz
- davky v nezaměstnanosti a socialnich davky budu tež zvednute na 14.000, aby lidi nemuseli robit, když se jim nechce
- vyplaceni davek bude každy tyden. Tym padem popojižďejici Mercedesy nastartuju poptavku po benzinu a po kradenych autoradyjach
- zvyšime daně na 42%. Sice tym ubereme na čiste vyplatě našemu předsedovi ze sexy mozkem, ale on je tak chytry, že si to vynahradi kajsik jinde. Konec koncu, kdo z vas na něho včil ma?
- rovne přiležitosti pro všecky. Kdo je vyšši, temu odsekneme hlavu. Kdo je nižši, počkame, až doroste. Pro přislušniky menšin to neplati.
- v socialně slabych oblasťach na Mostecku a Kurwinsku vyčistime rozsahle zamořene pozemky za pomoci grantu z EuroSajuzu a připravime je pro přilet Marťanu
- pozvanim muslimskych přatel ze zapadu nastartujeme stavebni bum pod heslem: Multykulturni dum, mešita a minaret do každe vesnice
- vydyskriminujeme pracujici obyvatelstvo tim, že budeme pozityvně dyskriminovat černobile flakače, marťany, teploidy a baby, kere nechtěju mět děcka. Tym padem přestane bavit robit aji těch par zbyvajicich volu a konečně budeme moct byt plně financovani z grantu EuroSajuzu.
*************************************************************
První reakce politycke sceny:
Pan Mira– „Nerušte mě, přesedam z audyny na muntybajk".
Pani Petra – „Když si ten užasny plan přečetl Jura, odhodil noutbuk a letěl ke mně deset metru jak bajny autobus Ikarus s křikem: "Petruš, konečně mam plan, jak vyhrat volby! To sem fakt netušil, že zme na tym tak zle."
Se sudružskym pozdravem: „Zdroje jsou.“
Vas zdravi
Větva, smutna kreatura programoveho prohlašeni
http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/97376/JanotoVetvickuv-plan.html#t2






