Petr Paulczyňski: homepage

Diskuzní forum

Vy se ptejte na co chcete, já na co chci odpovím. Nebojte se mne urážet, protože urazit mne může jen inteligent. Rovněž se nedivte kvalitě mých odpovědí, protože mi už bylo šedesát a byl jsem v Rusku, takže mám nárok být chytrý jak radio Jerevan.

Zaslat dotaz do diskuze

Only HLODY?

Jméno: Bob

Dotaz:
Dobrý den, pane inženýre,

občas zavítám na Vaše zajímavé a podnětné stránky, postrádám však v posledních týdnech jiné příspěvky než Vaše "Hlody", i když ty jsou velmi výživné. Zdraví a zdraví přeje Dokoupil
Odpověď:

Asi se polepším, ale měl jsem poslední dobou trochu jiné starosti a tak jsem taktak zvládal Hlody.

18.9. 2013

Presidentova pomsta

Jméno: Jana

Dotaz:
Pane Paulczyňski, nemáte pocit, že se pan president Klaus, vyjádřením podpory Zemanovi, pěkně pomstil všem těm, kteří se k němu, za jeho funkční období, chovali hnusně? Bohužel to odnesou i příznivci VK.
Odpověď:

Že by byl až tak potměšilý?

1.8. 2013

Stávky studentů

Jméno: Jiří

Dotaz:
Dobrý den!Rád čtu Vaše postřehy, jsou rozumné, mají říz, pokračujte v tom !
Rád bych znal Váš názor na stávky studentů Třeboňského gymnázia.Vy sám, ctíte výsledky voleb ? Děkuji za odpověď.
Odpověď:

Dík za pochvalu, člověka potěší, že nepíše do luftu. Študákům fandím.  Výsledky voleb jsou jedna věc a složení koalice je druhá věc. Komunisti nemají u válu co dělat.

11.12. 2012

Blacklist - Kalouskův nesmysl

Jméno: Hana

Dotaz:
Dobrý den,
ráda bych se Vás dotázala na Váš pohled na Kalouskův nesmysl ručení DPH v případě, že obchodujete s společností, která neplatí svoji daňovou povinnost DPH, a jeho tzv. "černou listinu neplatičů" vzhledem k daňovému řádu a principům neveřejnosti daňového řízení a mlčenlivosti.
A co kdyby se to dotáhlo ad absurdum, že pokud budete obchodovat s firmou, která se dopustí TČ neodvedení daně atd., tak si můžeme za ně jít rovnou sednout???

Hezký večer

Hana Vrbatová
Odpověď:

To víte. Já Vám řeknu co si o tom myslím a zítra tu mám kontrolu. Túdle!

22.11. 2012

Island

Jméno: Zdeněk

Dotaz:
Dobrý den,řeknete mi váš názor na revoluci v roce 2008 na islandu - děkuji
Odpověď:

Lituji, neřeknu Vám nic, protože o tom nic nevím.

22.10. 2012

Zeman prezident?

Jméno: Dagmar

Dotaz:
Dobrý den.
Zajímal by mě Váš názor na Miloše Zemana, coby kandidáta na prezidenta. Václav Klaus ho podporuje i přes jeho kladný vztah k EU. Pan Zeman se také nijak netají svou podporou zahraniční politiky Izraele. A co si myslíte o paní Bobošíkové? Děkuji za odpověď.
Odpověď:

Z té přehršle exotů se mi Miloš Zeman zdá ještě tak nějak přijatelný. Že bych jím byl ovšem nadšen se říci nedá. Vše ostatní je totálně k ničemu včetně paní Bobo.

9.10. 2012

Co nejít k volbám?

Jméno: Danuše

Dotaz:
Dobrý den,
je mi neskonale smutno s dění okolo nás a určítě nejsem sama.Neustále je nám vyčítáno,že tuto vlast spravují ti,které jsme si zvolili.Osobně a to si také jistě nemyslím sama,jsem takové exoty v jaké se proměnili po usednutí na trůny nevolila.Možná víte,co by se dělo,kdybychom nešli k volbám?
Přeji hezký den
Dana
Odpověď:

To není řešení. Absencí otevíráte dveře bolševikovi, jehož elektorát je nastoupen v pevném šiku.

1.10. 2012

Co takhle senát?

Jméno: Jirka

Dotaz:
Přeji pěkný den pane Paulczynski, trochu jsem doufal, že byste v tom Vašem kraji kandidoval na senátora, což by mě mile potěšilo (ačkoliv ODSku moc nemusím), jsem národovec, ale na stránkách Vaší brněnské organizace jsem zahlédl jiná jména. Jaké jsou Vaše osobní "politické" ambice do budoucna, smím-li se zeptat? Vaše názory a postřehy by mohli štvát lidi na mnohem důležitějších místech, než jenom anonymní diskutéry na internetu :-)
Odpověď:

Vážený pane. Po dvaceti letech v politice jsem syt poměrů počítaje v to i moji vlastní partaj. A v Brně zvlášť. Rozhodl jsem se odejít do důchodu a to i politického a a ponechat si roli glosátora a pamětníka. Navíc se mi zdá, že na pohřbu vlastní partaje nemusím participovat.

16.7. 2012

Jakl presideent ?

Jméno: Ivan

Dotaz:
Dobrý den Pane Paulcziňski.Kandidatura Pana Jakla na presidenta bude dobrá,aby všichni PEHE v ČR dostali psotník,ale nebude to,myslím,ani do druhého kola.Stále tajně,vlastně veřejně doufám že se do bitvy o Hrad zapojí Paní Lívie Klausová.Zdraví Vás pravidelný čtenář Vašich stránek Ivan Schrötter.A dotaz?Co Vy na to?
Odpověď:

Je to jasný. Jakl nastolí otázky, na které budou ti komunisti muset reagovat a tak se odkopou.

23.6. 2012

Pavouk News

Jméno: karel

Dotaz:
Neprošvihnul jste zajímavé téma??? (http://brno.idnes.cz/national-geographic-v-brne-dcx-/brno-zpravy.aspx?c=A120605_1788455_brno-zpravy_kol)
Odpověď:

Milý pane. To už jste asi stý. Ale odpovědí Vám budiž to, co napsali na serveru Moderní Brno:


National Gegraphic na Masarykově univerzitě v Brně už od pondělka natáčí neobyčejně lstivého pavouka. Všechny příznivce šílených politických spekulací musíme ujistit, že tentokrát skutečně nejde o nikoho z ODS.

6.6. 2012

Zkoušel jste již nějakého psychiatra???

Jméno: Petr

Dotaz:
Přečetl jsem si váš nenávistný článek proti socanovi Sobotkovi. Nemám je rád, zejména ne od dob Paruby. Ale to co jste napsal, je takový kbelík špíny. Přece výpis krádeží socanů nesahá součtu krádeží vašich modrých bratří tzv. ani po kotníky. Prostě socani jsou začátečníci, břídilové, nýmandi. Fakt, zkuste se sebou něco udělat než se zblázníte docela.
Odpověď:

Nemějte oibavy. Spíš se starejte o sebe, vypadá to, že vy jste se již zbláznil.

5.4. 2012

Fandím

Jméno: Ladislav

Dotaz:
Fandím Václavu Klausovi, bývá arogantní, ale nic jiného si ti mnozí okolo nezaslouží, nesahají mu po paty. Fandím Lucii Bílé, která jako jediná se VK tehdy zastala po památném vystoupení naší "pravdoláskovské" modly.
Jsou tací, kteří si na nenávisti vůči VK postavili celou kariéru (např.p.Pehe) a také tací, kteří nás ženou do náruče něčeho, proti čemu bylo RVHP slabým odvarem, jen aby si tam zajistili koryta s vysokými platy a doživotní rentou(např.p.Zaorálek). Je mi 79, ale tak nějak mi není jedno, do čeho se tak radostně řítíme! Co s tím?
Odpověď:

Šiřte své myšlenky ve svém okolí. To by v tom byl čert, abychom pár z té pověstné Hubálkovy třetiny blbců nepřesvědčili.

8.3. 2012

Kuba

Jméno: luděk

Dotaz:
Dobrý den.Co říkáte na jmenování pana Kuby na post ministra? Tady na moravě se zapsal do podvědomí jako vysoký manažér firmy PSM Olomouc. Na presentacích propagoval letadlovou hru kde za poplatek desítek tisíc lidé dostávali provize za další získané členy. Školil nové členy jak nejlépe oblbnout další oběti. Je to nová generace politiků ? Budou tuto zemi vždy ovládat veksláci a pasáci ? Mám obavu o budoucnost svých dětí. Chtělo by to občas někoho spráskat bičem. Možná by se pak pan Gros přestal všem vysmívat. Luděk
Odpověď:

Pana Kubu neznám a na mediální vlny moc netrpím. Koho znám osobně je pan Doktor a jeho pohled na věc je pro mne směrodatný. Doufejme, že současný vývoj v Praze je začátkem nové cesty ODS.

25.11. 2011

...jak na šluknovské...

Jméno: Danuše

Dotaz:
souhlas a přidávám,že by to nemuseli být ani tito mazlíci,pesanů se bojí jak čert kříže.
Hezký den Janoušková
Odpověď:

Vím. Mám boxera a když potkám toto etnikum, automaticky mu sundám koš. A mám jistotu, že přejdou na druhý chodník.

2.9. 2011

Přání panu Klausovi

Jméno: R

Dotaz:
Souhlasíte se mnou, že role prezidenta v konfliktu mezi vládou a odbory by měla být, snaha nalézt smírčí řešení a nikoli přilévat olej do ohně? Osobně se stávkou nesouhlasím (ani s reformami vlády), ale z postoje pana Klause mi zůstává rozum stát.
Odpověď:

Mně ne. Promluvil mi z duše. Nevím, proč by neměl prezident právo vyslovit svůj názor . Prezident není žádný antikonfliktní ombudsman a jsem rád, že zůstává ve svých názorech konzistentní.

15.6. 2011

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
online: 62
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist