Petr Paulczyňski: homepage

Co s tím, když vláda lže

Nezajímá mne, jestli za zavedení víz mohou Cikáni nebo chcete-li Romové svým exodem. Nezajímají mne rituální tanečky na kauze se přiživujících ministrů pro squating Kocábů(ten by měl zalézt) nebo pánů Paroubků.

Nezajímá mne ani, že členovi EU zavedl jiný stát víza a celá ta slavná EU dělá mrtvého brouka. 

Zajímá  mě  naprosté selhání diplomacie a vlády. Buď o tom, co chystá kanadská vláda naše vláda věděla a lhala nám (a teď před námi hraje hry na odvetu), nebo o tom nevěděla, což je ještě horší, neboť pak prokázala naprostou nekompetentnost a neschopnost.

A teď se naparují, dělají ramena a mají plná ústa siláckých řečiček.

Dle dostupných materiálů však o tom věděli. Kanadský velvyslanec řekl: „Česká strana to věděla od 29. června, když do Prahy přijel ministr pro přistěhovalectví Jason Kenney. Setkal se s panem Kocábem. Následujícího dne se setkal s panem ministrem Kohoutem, odpoledne pak s ministrem vnitra Pecinou a nakonec i s premiérem. Všechny informoval o tom, že se kanadská vláda rozhodla obnovit víza. Nepřijel sem o tom vyjednávat. Byla to hotová věc.“

Takže věděli přinejmenším tito pánové: Fischer, Kocáb, Kohout, Pecina.

Takže opakuji: buď nám  mlží, nebo nám nám lžou. Oboje je důvod k demisi. Kdyby to udělala parta kolem Topolánka, nebo Paroubka, to by byl pane randál.

Kanaďané předvedli, že celá slavná EU je jim k smíchu a napařili nám pěkně víza Cikán nebo gadžo. Řekli tím jasně, že se s námi a naší vládou vlastně bavit nehodlají.

A média , zdá se buď hrají tu trapnou frašku s sebou, nebo skutečnou podstatu jak naše země byla zesměšněna skutečně nevnímají.

A nejlepší na tom je, že se hledá viník. A tím nejsou ekonomicky jednající exulanti ale hledáme viníka v tzv. extremistech. 

O tom, že slavný Brusel se kroutí jako rýčem přeříznutá žížala je taky docela ticho.

A tak se ptám: neměli by uvedení pánové podat demisi? A neměli bychom se vykašlat na celou slavnouEU, coby svéprávná a suverénní země, a zavést taky pro Kanadu plošná víza?

A pro uvolnění něco o kampani Altnerova, pardon Lidového domu:
http://www.paulczynski.cz/podobnost-ciste-nahodna.html


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1211x, známka: 2.7
Kategorie: Politická scéna
online: 32
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist