Petr Paulczyňski: homepage

Hlody páteční aneb miluji naše média

Tak čím dnes začít? Tvorbou vlády? S tím bych ještě počkal, protože vozíčkář zatím neřekl poslední slovo a Bohouš je rozkolísaný jak malorolník, protože Andrej co říkal, že není politik, ukazuje, že se rychle učí a Bohoušovi tam na tuty hodí ještě nějaký vidle.


 To jak se pustil do lidovců a jak pohrozil Tomiem je jen předkrm. Tak si dáme církevní restituce, tam je dobrá sranda. Nejlepší je, jak vřeští komanči. A skorokomunisté v ČSSD. Tak mi to přijde, že hledají cestu jak uzákonit, že "co jsme si nakradli, si také necháme". Jistě, lze všelicos restitučnímu zákonu vytknout. Ale princip je správný. Vrací se nakradené a řeší se odluka církve od státu. Do toho principu však oranžády vnášejí právní nejistotu a v naší sekulární zemi tak nastolují zástupný problém jímž odvracejí pozornost od vlastního průseru.  A lákají na tuto kartu i Babiše, který vyzývá církev k ústupu ve věci valorizace finančních náhrad. Myslím, že by církev měla národu ukázat, co se jim vrací. Zdevastované kláštery, jézéďákama zhuntovaný bývalý církevní statky, zplundrovaný synagogy, ruiny kaplí. Intenzívně obhospodařované zcelené lány a lesy v nichž dodnws hospodaří stát jak jen on umí. Dočetl jsem se, že například slavná Španělská synagoga, jedna z nejkrásnějších v Evropě, kterou jezdí už 20 let obdivovat zástupy turistů z celého světa, a ve které se dnes pořádají bohoslužby a prestižní koncerty, sloužila 40 let jako sklad zeleniny. V roce 1991 to byla ohyzdná, prohnilá troska. Když ji převzala židovská obec tak Židé po celém světě uspořádali sbírku na její rekonstrukci. Přišla na desítky milionů korun. Komunisté, kteří ji téměř zlikvidovali nepřispěli jediným haléřem. Zato naší zemi zamořili sochami masových vrahů a zločinců a monstrózními betonovými odpornostmi na oslavu pavědecké ideologie. Církev by měla přestat se nechat tlačit do kouta a obrátit se k mezinárodnímu soudnímu dvoru. A tam doufám socan a bolšán prohraje. Protože v civilizovaném světě totiž platí prastarý zákon, že to co zloděj ukradl patří jeho původnímu majiteli. Korunu tomu ovšem dal ujetý režisér Troška. A douška z podvečerního intervjůku: Soudruh Filip dbá o morální integritu a duchovní autoritu církve. Za tím účelem chce napravit pověst církve tím, že jí stát znovu sebere "nepoctivě nabytý majetek". Jeho starší soudruzi církvi zřejmě ten majetek ukradli zcela poctivě. Ale to už jsme u titulků

 • Troška tvrdě pranýřuje Duku: Nenažraná církev. Sežrali by i hovno pod sebou! „Víte, já teď politiku nesleduji. U církevních restitucí mne ale zajímá jedna věc. Tady je spousta jiných problémů, jiných případů, které se řeší velmi zdlouhavě. Pořád se to u nich vleče a vleče a vleče. No a církevní restituce? Ty byly schváleny během tří dnů!“ připomněl situaci kolem schvalování v Poslanecké sněmovně. „Ta církev je nenažraná, nenažraná a sežrali by i hovno pod sebou, jak říká stará Kelišová. A přidal i moudro o celibátu.  V některých církvích se ale kněží žení, jako třeba v husitské církvi či českobratrské církvi. Když ale nemohou, tak pak dělají ty zvrhlé věci, já se ale nechci rozčilovat...“
  Inu, pane režižére, je-li pravda co se říká o vaší sexuelní orientaci, pak byste měl raději držet hubu, krok a zákryt. Když mluvíte o zvrhlých věcech, je to jako mluvit o provaze v domě oběšencově. Běžte raději točit svoje plebejské filmy pro plebejce a nechte poučování o návratu ukradených majetků. Však už o slovutný aTeo zmínil pana režiséra: Režisér Troška (správně Troska) je gayniální tak, že na to v Kameňákově ani nemají tabulky... Jestlipak se zúčastní "průvodu hrdosti"? A taky prý by mělo být referendum. Referendum o církevních restitucích? To je stejně "bezva" nápad jako referendum o platech poslanců, nebo o sociálních dávkách pro Romy...
 • Rýsuje se trafika pro Fischera, hlásají titulky. Měl by se stát velvyslancem v Lucembursku. Někdejší premiér úřednické vlády a současný ministr financí v demisi Jan Fischer by nakonec měl zakotvit v diplomacii, jak si sám přeje. Že by měl zamířit právě do malého velkovévodství, ukazuje i krok ministerstva zahraničí, které stáhlo inzerát na prodej sídla bývalé tamní ambasády.
  Ovšem Honza z chaloupky co se neschovává to zapírá. Až to praskne, bude to asi další politik, co lhal. Ovšem titulek o trafice by měl probudit pana Ištvana. A hoši s beranidly by se už pomalu měli chystat do Strakovky. 
 • A pro sluníčkové obhájce holek co chtěly chodit ve škole s hadrem na hlavě, něco o jejich kamarádech ve víře. Titulek: V Iráku lynčovali Brita, prý urazil jejich víru. Iráčtí šíité napadli britského bezpečnostního poradce, když na ropném poli u města Rumajlá na jihu Iráku přikázal sundat plakát. Na tom byl vyobrazen ímám Husajn, významná historická osobnost pro šíitské muslimy. Brit schytal rány kamením, tyčemi, lopatou i krumpáčem.
  Co na to multikulturní kavárenští pomatenci? Nic. Stalo se to někomu jinému a stejně si za to určitě mohl sám. Klidně ho měli i podříznout...provokoval a porušil zásady multikulturnosti...Měl respektovat jejich symbol. Až bude někdo zase psát, jak jsme se blbě zachovali k ošátkovaným muslimkám na naší střední zdravotnické škole, které nechtěly dodržovat školní řád, platný pro všechny, a odešly za mediálního multikulturalistického humbuku, mrkněte se nejprve, jak to řeší jinde v opačném gardu. Děkuju. 
 • Server freeglobe.cz zveřejnil fotografii z nedělního setkání v Průhonicích. Spekuluje se, že Babišovo a Sobotkovo potřesení rukou s netypickým prstokladem je zednářský pozdrav. Sobotka odpověděl: Nejsem zednář. Běžný člověk si ničeho nevšimne, vše vypadá na první pohled jako prosté "potřesení ruky". Ten, kdo se jen trochu zabývá tajnými společnostmi, ale tuší, že něco není v pořádku. "Zasvěcený ale ví: palec tlačí mezi 2. a 3. kloub dlaně, znamení pro ´Master Mason´. Jméno potřesení ruky: Tubalcain. Bratři se shodli," upozorňuje server a přináší pro srovnání i staré ilustrace zachycující svobodozednářské pozdravy. Jeden z nich odpovídá tomu, který použil Sobotka s Babišem.
  Zase spiklenecké teorie. Jakejpak zednář. Prostě neumí podávat ruku.Toto je podání ruky stylem leklá ryba. Jak vypovídající.
 • Poplatek třicet korun u lékaře má namále, zrušit ho chtějí ČSSD i ANO píší na iDNES.cz. Třicetikorunová platba u lékaře, kterou prosadil bývalý ministr zdravotnictví Tomáš Julínek, může být brzy minulostí. Skoncovat s poplatky chce jak ČSSD, tak ANO. A omezení poplatků měli v programu i lidovci. "Pokud by nebyly zrušeny poplatky ve zdravotnictví, těžko tady může vzniknout vláda" .
 • Zeptejte se lékařů, ne odborářských bosů LOK, a uvidíte že každý potvrdí že mají méně "otravujících" pacientů a víc času na léčbu nemocných. Dva potenciální ministři zdravotnictví si pod sebou řežou větev, ještě ani do křesla nezasedli. Peníze tisknout neumí. Budou tedy škrtat péči. Všichni dostanou zadarmo stejné houbeles. Vítejte zpátky v socialismu.
 • ČSSD a ANO chtějí otevřít otázku církevních restitucí, což lidovci odmítají a považují celou záležitost za uzavřenou. Právě kvůli této věci ale potenciální koalice, která by měla 111 hlasů ve Sněmovně, nemusí vůbec vzniknout. Možnou alternativou by bylo podporu KDU-ČSL nahradit Úsvitem, který má stejný počet poslanců. Šéf strany Tomio Okamura opakuje, že podpoří jakoukoli vládu, která mu pomůže schválit zákon o obecném referendu bez výjimek.
  Na dotaz, co říká na možnost vzniku menšinové vlády ČSSD a ANO s podporou Úsvitu, odpověděl: „Tomio Okamura má stejný počet poslanců jako lidovci. Naši experti budou analyzovat jeho zákon o obecném referendu.“
  „My jsme řekli celkem jasně, že ústavní zvyklost, aby případní ministři předložili čisté lustrační osvědčení, je pro nás důležitá. Nedokážeme si představit, že bychom podporovali
  nějakou vládu, nebo v ní byli účastni, aby do ní byl jmenován člověk, který má pozitivní lustrační osvědčení, protože spolupracoval s StB,“ řekl minulý týden v rozhovoru v Právu místopředseda lidovců Marian Jurečka.
  Ještě nezačli a už se blbci perou. Jen se kluci kočkujte. On mezitím bude vládnout Rusnok
 • Postižení chtějí od Zemana omluvu za výrok o invalidním vozíku. Národní rada zdravotně postižených chce, aby se prezident Miloš Zeman omluvil za slova, že jmenování premiéra je důstojná záležitost, kterou nemůže řešit z invalidního vozíku.
  Tento výrok považuje rada za nevhodný vzhledem k tomu, že jej pronesla hlava státu, a za urážlivý vůči lidem se zdravotním postižením, uvedl její předseda Václav Krása v tiskovém prohlášení.
  To zas mají presstitutky hody. Jeden zviditelňující se politik na vozíčku plete z lejna bič a ještě se s ním pokouší práskat. Ve skutečnosti Zeman nic tak strašnýho neřekl. Ale kdo chce ps bít, hůl si vždycky najde.
 • EU skončí v hajzlu, aneb záchodová směrnice z Bruselu. Nekonečná a nesmyslná bruselská byrokracie, která plodí další a další zákony, regulace, vyhlášky, zákazy a příkazy. Jsou jich již desítky tisíc a konec je v nedohlednu. Některé jsou přitom fantasmagorické. Již dva roky úředníci Evropské komise tvrdě pracují na takzvané „záchodové studii“. Více než dvacítka dokumentů velmi podrobně (a zřejmě i fundovaně) rozebírá, jak vylepšit provoz záchodů. Je prý nutno standardizovat záchody tak, aby bylo používáno méně vody na spláchnutí po každé potřebě. Jedno ekologické spláchnutí údajně vyžaduje maximálně šest litrů vody, na to evropsky „lepší“ by stačily litry tři. Joe Hennon, mluvčí eurokomisaře pro životní prostředí Janeze Potočnika, dokonce přišel s tvrzením, že při podobně upraveném splachování „bychom šetřili nejenom životní prostředí, ale také zmenšili své finanční výdaje“.
  Tak to jistě, ty evropský hňupe. Každej blbec ví, že vodárenské společnosti postupují přece opačně – čím víc ušetříme, o to víc nám vodu další rok zdraží. Bylo by dobré, aby byrokrati v Bruseli se přestali vrtat v záchodech. Co kdyby raději omezili svůj počet, nezvyšovali si už tak vysoké platy, přestali vyrábět nesmyslné vyhlášky. Jinak všichni skončíme tam, kde se nehospodárně splachuje.
 • A trocha bulváru:  Dnes se vykašleme na serebrity, i když Dáda od Felixe se prý ukázala v děsně zaříznutých kalhotách. Mně se jednou zařízly trenky a nebylo to nic extra. Já ovšem nejsem Dáda. Zato v Brně se objevil dům se sexem. Pěkná fasáda. Asi nějaká místní Lewinská. Je to hit fejsbůku. Brněnský deep throat. Pěkně se nám to v Brně rozjíždí. Napřed na náměstí falický skvost (brňáci už si dávají sraz u kokota) a už to fičí do dalších lokalit. Kde to skončí si netroufám odhadnout. Ale pár nápadů bych měl. Když jsem je říkal mamuš, pravila že jsem prasák.

A zprávy o počasí: Ve dne bude zataženo, v noci roztaženo. Na Moravě bude chvíli chcát, chvíli ne. Někde bude i sněžit. Pavouk když slyšel, že někde už je souvislá sněhová pokrývka chtěl abych mu udělal klouzačku. Musel jsem mu vysvětlit, že i když je na horách 40cm sněhu, u nás je 40cm akorát tak co naškrabu na výparníku. Ale jemu by to mohlo stačit. 
                                                                                                                                 
A z mého života: Chtěl bych upozornit všechny, na nový typ podvodu, který se vyskytl na E-bay: zaplatil jsem 150,-€ za prostředek, který mně měl údajně zvětšit penis ...a ty ku*vy mi poslali lupu....!!! PS:dávejte si také pozor. Taky jsem dostal mail následujícího znění: "Pozdravy a komplimenty.  Já jsem pan Hau Chung Fung, Andrew pracuji s Bank of China mám obchodní návrh na tunu US $ 22.500.000 milionu prevedeny na offshore úctu se pomoci, pokud chtejí. Pokud máte zájem, pošlu vám veškeré podrobnosti transakce po obdržení vaší odpovedi, mužete me kontaktovat na muj soukromý e-mail: (chungsfung1@qq.com) a pošlete mi tyto informace pro úcely dokumentace 1) jména a príjmení 2) adresu místa pobytu, 3) Soukromé telefonní císlo, S pozdravem, Pan Chung Hau Fung, Andrew." Asi z toho nic nebude. Nevím totiž, kam bych asi tak dal tunu doláčů.

A na Fejsbůku napsali:

 • @SkutecnyBabis V Agrofertu to bylo jednoduché - pokyn jsme vyhlásili v rozhlase a všichni poslechli. Jak ale řídit ANO? Asi si koupím celoplošné rádio!
 • Čína, Rusko, Saúdská Arábie a Kuba byly v úterý zvoleny novými členy Rady OSN pro lidská práva. Svět se zbláznil. Tihle a lidská práva? Kozli zahradníkem?
 • ODS vyloučila Janu Nečasovou." My jsme fakt banda sráčů! Skoro bych se vsadil, že nejhorlivější byli ti, kdo jí před tím lezli nejvíce do ...
 • Mlčel jsem celou dobu kampaně, kdy se populisté snažili získat hlasy českých závistivých trubek odporem proti církevním restitucím. To je v podmínkách všeobecného rovného volebního práva běžné. Ale už mě opravdu nebaví, jak se tito populisté PO volbách snaží zvyšovat svou popularitu tím, že českým závistivým trubkám namlouvají, že majetek lze církvím zpětně sebrat,,,
 • Mně je Nečas tím, jak zvolil nezávisláckej vohoz a pere se o svou blondýnu, čím dál sympatičtější. Na to, že to dělá poprvý, si nevede zle. Čekám, kdy si nechá udělat první kérku.
 • Velmi zjednodušeně lze říct, že většina občanů, kteří mají problém s církevními restitucemi, má obecně problém se všemi změnami po roce 1990...
 • To je zvláštní....když se zvyšovalo DPH o 1%, všichni křičeli a svolávaly se demonstrace. Teď ČNB zdraží o 8% a je naprostý klid.
 • Veřejná výzva Salmanu Rushdie. Vylez ven islamofobe, vylez ven a přiznej veřejně svou xenofobii. Již léta se snažíš vyvolat hysterii kolem fatvy, jež na tebe byla uvalena hodným a mírumilovným ájatolláhem. Tvůj iracionální strach z vlastní smrti vyvolává další a další vlny nového iracionálního strachu. Hrozí, že se na nás budou muslimové zlobit!!!
 • Bohuslav Sobotka před chvílí v interview na ČT24: "...neměly by se zvyšovat daně občanům, ale spíše firmám." Proč jen jsem si vzpomněl na slova Ronalda Reagana: "Pokud se to hýbe, zdaň to. Když se to stále hýbe, reguluj to. A když se to přestane hýbat, dotuj to."
 • Zaorálkův našeptávač Lukáš Poraděnko Jelínek z Masarykovy demokratické akademie, instituce pupečně svázané s ČSSD, respektive jejím sobotkovským křídlem, opět hovoří na ČT24, tentokrát v Hydeparku. Zajímalo by mě, zda Jelínek někdy chodí také domů či zda má na Kavčích horách natrvalo spacák.
 • Dobrý den, jsem bývalý komunistický poslanec Hojda a hledám práci. Vaši firmu bych nejradši znárodnil a vás poslal na uran. Zaměstnáte mne?
 • Samozřejmě nemám na to, abych mohl odborně komentovat intervence ČNB. Jasné je mi ale jedno: Česká národní banka se rozhodla zachraňovat liberální kapitalismus. Kapitalismus konzumu, který se v mnohém shodne se socialismem. A já nevím, jestli bychom neměli spíše zachránit konzervativní kapitalismus. Kapitalismus, úspor, odložené spotřeby a charity...

A další díl uniklých odposlechů:

A na konec něco veselého:

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2449x, známka: 2.2
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 58
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist