Aktuálně
Ocitl jsem se v memoárech Petry Paroubkové. Jsem poctěn.
Děkuji, paní Paroubková
celý článek »
Vloženo: 16.12.2010, přečteno 1897x, autor: Karel Škrabal
Z denních postřehů kolegy Michala Kadlece
celý článek »
Vloženo: 15.12.2010, přečteno 1886x, autor: Michal Kadlec
Jsem v šoku. Když zelení propadli ve vobách, kvitoval jsem to jako návrat zdravého rozumu i spravedlivé ocenění škod, které napáchali. Tato radost byla umocněna ještě vypoklonkováním „nesmrtelného“ Kocába.
celý článek »
Vloženo: 15.12.2010, přečteno 1937x, autor: Dušan Streit
Tato bývalá poslaňkyně zelených, známá svou inteligencí a přehledem se vrací oklikou zpět do politiky.Ano, jedna z největších odbornic přes ekologii, národem přezdívaná "Biomasa", jde radit premiérovi!
celý článek »
Vloženo: 15.12.2010, přečteno 1897x, autor: Jaroslav Mrázek
Německý dekl na českém kanálu v brněnských Židenicích. Na ten musel Beneš při odsunu brněnských Němců zapomenout.
celý článek »
Vloženo: 15.12.2010, přečteno 3968x, autor: Petr Paulczynski
...Už brzy to přijde...
celý článek »
Vloženo: 15.12.2010, přečteno 3232x, autor: Petr Paulczynski
Koukám na zprávy jak poloslepý mravenečník na rozsypaný mák. Klube se nám aféra, nebo zase někdo slyší trávu růst? Nová tvář ODS, pan ministr Drobil (nedávno pochválený samotným panem prezidentem) reprezentující očistu ODS od kmotrů se nám připletla do podivného propletence prý manipulované zakázky.
celý článek »
Vloženo: 15.12.2010, přečteno 2287x, autor: Petr Paulczynski
Aktuálně
Děje se okolo nás
Anketa
Foto dne
Diskuzní fórum
Fórky
Když se řekne
Zajímavosti
Situační citát
Kategorie článků
Kontakty
Pavoukoviny

Moudro týdne
Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.
Sokrates
Z Facebooku
Na Ostravské Univerzitě byl největší zájem o obory Psychologie a Společenské vědy... Jak vidno, pracáky o své klienty jen tak nepřijdou... Znám pár lidí, co studují sociologii, filozofii, religionistiku a podobné pavědy. Když se jich zeptám, co budou po škole dělat, tak nemají absolutně představu. Proč to tedy studují ?
O politice
Nemohou bojovat proti školnému a současně chtít maximální akademickou svobodu a plné rozhodování o vysokých školách. Pokud vysoké školy touží po naprosté nezávislosti na státu, pak by samozřejmě musely chtít i nezávislost na penězích daňových poplatníků, to je elementární aritmetika.
Václav Klaus o akademické obci: