Petr Paulczyňski: homepage

Hlody páteční aneb miluji naše média

Úvod dnes dáme brněnský. Mohl by se jmenovat "Kdy havlistům smrdí přímá demokracie". A proč? Ve středu 15. května, při zasedání zastupitelstva Brna - střed přišlo na přetřes konečné řešení otázky Havlovy ulice.
celý článek »

Vloženo: 7.6.2013, přečteno 4166x, autor: Petr Paulczynski

Kdy havlistům smrdí přímá demokracie?

Fakta: Ve středu 15. května, při zasedání zastupitelstva Brna - střed přišlo na přetřes konečné řešení otázky Havlovy ulice. Jedná se o návrh přátel zesnulého absurdního dramatika z okruhu brněnské kulturní havlistické elity,
celý článek »

Vloženo: 7.6.2013, přečteno 3916x, autor: Petr Paulczynski

Doba bezstarostnosti končí

Neplatičství, zneužívání sociálních dávek, záškoláctví, devastování cizího majetku, kriminalita. Nešvary, se kterými se naše městská část potýká. Je jasné, že více než kde jinde, vždyť lokalitu tzv. Bronxu a řadu podobných míst jinde v Brně jen tak nenajdete.
celý článek »

Vloženo: 20.5.2011, přečteno 3593x, autor: Libor Šťástka

Kdo je kdo na FF MU v Brně

Po přečtení některých novinových článků o sporu dvou brněnských profesorů filozofie má čtenář dojem, že se jedná jen o handrkování dvou potrhlých filozofů. Když se trochu podrobněji seznámíte s historií vzniku katedry filozofie na FF v Brně a životopisy jejích učitelů, už vás nic na této katedře nemůže překvapit.
celý článek »

Vloženo: 21.1.2011, přečteno 4644x, autor: Jiří Kubík

Dopis z Brna

Vážení a milí, přátelé nás pozvali na letošní „Ples před oponou“, a tak jsme v očekávání příjemného společenského zážitku vyrazili do Brna. Ples se vloni konal poprvé a byl prý natolik úspěšný, že se už při druhém jubileu předem označoval za hit letošní plesové sezóny, a to nejen v Brně, ale na celé Moravě.
celý článek »

Vloženo: 18.1.2011, přečteno 4124x, autor: Miroslav Macek

Ples před oponou v Brně z mého (kritického) pohledu

V sobotu, dne 15. ledna 2011, se v Mahenově divadle v Brně uskutečnil 2. ročník reprezentačního Plesu před oponou, pořádaného pod záštitou primátora statutárního města Brna. Co této "události roku", jak je nazývána v brněnských společenských kruzích, říkám jako její účastník?
celý článek »

Vloženo: 17.1.2011, přečteno 3803x, autor: Robert Pospíchal

Budoucnost Brna bez růžových brýlí

Karel Hledík. Vzpomínáte na to jméno? V roce 2006 to byl lídr ODS do komunálek. A ODS vyhrála s 33% a 19 mandáty. Přesto šikovný Roman Onderka za pomoci vrtkavých lidovců poslal Karla  Hledíka do opozičních lavic společně s celou ODS.
celý článek »

Vloženo: 4.11.2010, přečteno 3991x, autor: Petr Paulczynski
online: 59
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist