Petr Paulczyňski: homepage

Přímá demokracie nebo šaškárna?

Už když se začala připravovat přímá volba prezidenta aby prostý lid nabyl dojmu že je připuštěn ke světodějným událostem mi bylo jasné, že dřív nebo později dojde k obvyklé české bramboračce. Něco jako v upadajícím Římě, kde pod heslem Panem et Circenses (chléb a hry) byla přízeň prostého lidu koupena aby pak byla využita k jiným cílům.
celý článek »

Vloženo: 29.11.2012, přečteno 3231x, autor: Petr Paulczynski

Proč umírají děti? Kvůli náboženským fanatikům!

Sleduji příšernou mediální ofenzívu, která servíruje světu drastické záběry z pásma Gazy. Tato ofenzíva  vyznívá tak, jako by pocházela z nějaké militantní muslimské agentury. Zlotřilí Izraelci vraždí nevinné palestinské děti.
celý článek »

Vloženo: 20.11.2012, přečteno 3552x, autor: Petr Paulczynski

Něco o soudružce Angele

Můj euroskepticismus je znám. Sociální inženýrství a neustálé pokusy vnucovat nám jednotné normy na cokoliv jsem popsal v bezpočtu svých blogů. Co se však děje poslední dobou přesahuje všechny meze.
celý článek »

Vloženo: 13.11.2012, přečteno 3713x, autor: Petr Paulczynski

Kam má jít EU aneb další plus pro Klause

Tak jsem dnes zaznamenal zprávu, že se EU nelíbí ruský uran a  hrozí nám zavřením Dukovan. Už vidím, jak se tetelí blahem Jihočeské matky a podobná Grínpic individua. O rakouských magorech jak je svého času nazvalo spící kníže nemluvě.
celý článek »

Vloženo: 3.10.2012, přečteno 3548x, autor: Petr Paulczynski

Prý je Klaus ufňukaná kremlofilní bába

Dočetl jsem se v jednom blogu. A světe div se! Autorem těchto slov není pan Pehe proslulý svou životní posedlostí Klausem. Nebyla to kupodivu ani havlistka Šiklová, ba ani přemoudřelá profesorka Dvořáková.
celý článek »

Vloženo: 2.10.2012, přečteno 3388x, autor: Petr Paulczynski

Jsme národ pomatených hrdinů?

Jsme malý národ. Tudíž i počet hrdinů není velký. V dějepise mne za socialismu učili akorát tak o Husovi a Žižkovi. Pak přišel atentát na Heydricha, ale protože byl organisován ze západu, tak to zas tak moc velcí hrdinové nebyli.
celý článek »

Vloženo: 1.10.2012, přečteno 3503x, autor: Petr Paulczynski

Borci nepite to, bude vám blbě

Pro vysvětlení titulku začnu známou anekdotou. Na brněnským Zelným rynku je kašna. V horkým dni se z ní chtějí napít Pražáci. Kolemjdoucí Brňák jim povídá: "borci, nepite to, bude vám blbě, chčijó do teho morgoši."
 
celý článek »

Vloženo: 30.8.2012, přečteno 3296x, autor: Petr Paulczynski
online: 65
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist