Petr Paulczyňski: homepage

Přimlouvám se za znovuzavedení soubojů

Jako odpověď na urážku otřít svou ušmudlanou pracovní rukavici o nestoudná ústa a dotyčného pak proklát kordem či prodravět kalenou střelou.

Žádné soudní tahanice, žádná nekonečná slohová či rétorická cvičení ve sdělovacích prostředcích, žádné poťouchlé pomluvy. Každý by si dvakrát rozmyslel s nějaku urážkou či nepodloženým tvrzením vyrukovat. Buď  by musel podstoupit souboj s nejitým výsledkem nebo by byl prohlášen za zbabělce a nikdo by si o něj ani hrábě neopřel. Razantně by ubylo politiků, novinářů a dalších žvanilů. Větší část by byla shromážděna v takzvaných zbabělostních domovech, menší část by odpočívala pod žulovou deskou za hlasitého naříkání svých několika příznivců.
Zvláště pikantní souboje by se mohly přenášet přímým přenosem, třeba místo fotbalu nebo zasedání parlamentu. Na některé souboje se těším už teď.

http://wolprecht.blog.idnes.cz/c/173465/Primlouvam-se-za-znovuzavedeni-souboju.html


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2262x, známka: 2.9
Kategorie: Komentáře odjinud
online: 13
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist