Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

Hlas z divadla

Vážený pane Paulczynski,s jistým druhem smutného úsměvu sleduji v této chvíli již širší debatu na Vašem webu o dění v ND Brno. Píši přímo Vám a nikoliv na  diskusní fórum,
celý článek »

Vloženo: 13.6.2009, přečteno 2818x, autor: Petr Paulczynski

Výrok týdne - 24.týden

Tento týden se dalo vybírat. Proto musím do kategorie Eňo něno dát citáty dokonce 2. A Aby to nebylo pořád jenom o politice, Nechám vyhrát Jiřího Krampola za báseň kterou přednesl na Gottových 70-tinách.
celý článek »

Vloženo: 13.6.2009, přečteno 2345x, autor: Petr Paulczynski

Když se řekne

...hot dog..
celý článek »

Vloženo: 13.6.2009, přečteno 2987x, autor: Petr Paulczynski

Foto dne 13.6.2009 - Konečně mám celou babu

Znáte Vikiho Odstrčila? To je borec od nás z Julcu. Jeho dřevěné sochy a plastiky povětšinou ženských postav či torz jsou nezaměnitelné. Mám je rád. Proto se u mne postupně objevila plastika v podobě houslí s reliéfem ňader či ženského klína. A  konečně jsem dostal celou babu dohromady. Kamarád - galerista Arnošt Přerovský nechal pro mne u Vikiho vysochat chybějící část - pěkný zadeček. Pěkné, což?
celý článek »

Vloženo: 13.6.2009, přečteno 3562x, autor: Petr Paulczynski

Globalizace je tu. Nesmí se říkat chuj.

Globalizace nemilosrdně boří tradice ústní lidové slovesnosti na Ostravsku !!! Následující plakát SKUTEČNĚ visí v prostorách nedávno otevřené ostravské pobočky továrny taiwanské firmy ASUS (jeden z největších výrobců notebooků) !!! 
celý článek »

Vloženo: 13.6.2009, přečteno 3343x, autor: z internetu

Nejen Rudé odbory. I anonymní stoka.

Zdá se, že mé články o situaci v Národním divadle v Brně, probouzí anonamní pisálky, kteří si za svým názorem stojí tak pevně, že se ani podepsat neumí. Dostal jsem do diskuzního fóra další 2 příspěvky, ale zasluhují si hlavní rubriku.
celý článek »

Vloženo: 12.6.2009, přečteno 4058x, autor: Petr Paulczynski

Trautenberk v čele nové strany TOP 09!

Poctivý, čestný, upřímný a hlavně pravdomluvný Kalousek neschopný podrazů a spolupráce s komunisty, zakládá fungl novou stranu TOP 09, která přinese svěží vítr do zatuchlých poslaneckých lavic a přivede voliče znechucené současnou politiku k urnám
celý článek »

Vloženo: 12.6.2009, přečteno 1788x, autor: Tomáš Vojkovský
online: 23
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist