Petr Paulczyňski: homepage

Intervjúk modrého ptáka

Dlouho, dlouho jsem bojoval v řadách modroptáčníků. Stoupal jsem po stupíncích od místní části, jejího zastupitelstva, rady a místostarosty, přes městské zastupitelstvo a jeho radu až k pozici poradce jejího napřed stínového a nakonec chvíli skutečného ministra financí.
celý článek »

Vloženo: 4.9.2012, přečteno 4118x, autor: Petr Paulczynski

Už vím kdo jsem. Klausoláska

Mezi mými FB přáteli se vyskytuje jeden docela dobrý a vtipný novinář, jehož některé postřehy najmě prezentované v Highlightu na Čt 24 jsou zaznamenáníhodné. Ne vždy s nimi souhlasím, ale řečeno s klasikem Voltairem: "Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat."
celý článek »

Vloženo: 5.9.2011, přečteno 3620x, autor: Petr Paulczynski

Otřesené Japonsko, sjezd socanů, utopený Knut a jiné katastrofy

Tak jsem si dovolil na více než 14 dní vyrazit za hranice všedních dní, abych dal možnost regenerace svému zvolna chátrajícímu tělíčku. Zvolil jsem vzdálenou destinaci v indickém oceánu kousek pod rovníkem, kde internetový signál fungoval jednou týdně a to ještě bídně.
celý článek »

Vloženo: 22.3.2011, přečteno 3807x, autor: Petr Paulczynski

Vážený pane inženýre,

s velkým gustem čtu všechny Vaše texty. Ač bych se leckdy rád k nim vyjádřil, nečiním to proto, že považuji pod svou důstojnost – promiňte, že to říkám zcela popravdě – zařadit se do společenství těch, kteří v blozích často zneužívají určité anonymity k ventilování těch nejnižších složek svých osobností.
celý článek »

Vloženo: 9.2.2011, přečteno 3731x, autor: PhDr. Ing. Jiří Novák

Tak do toho šlápni...

..ať vidíš kousek světa, zpívá Wabi Daněk v Rose na kolejích. Já ale tuhle při venčení vlastního psa jsem do toho šlápl, ale místo kousku světa jsem uviděl na podrážce hovno.
celý článek »

Vloženo: 14.1.2011, přečteno 3863x, autor: Petr Paulczynski

Jsem průměrný Čech

Neboj se milý čtenáři. Dnes vynechám politiku a zvolím téma posvátkové. Neboť jsem se z TV dozvěděl, že průměrný Čech o svátcích přibere 2,5 kg. Tato informace mne zaujala, protože řečeno slovy velkého sira Winstona, jediné statistiky kterým věřím jsou ty, které zfalšuji sám.
celý článek »

Vloženo: 27.12.2010, přečteno 3856x, autor: Petr Paulczynski

Díky za ten mail

Dnes mi přišel opět po dlouhé době jeden  pěkný anonymní mailík. Samozřejmě z anonymní adresy. Anonymní hrdina. Asi se mu líbil některý z mých blogů. Nu což. Vyrobil jsem si ihned pro takovéto dopisovatele novoročenku, kterou mu tímto posílám.
celý článek »

Vloženo: 11.12.2010, přečteno 3791x, autor: Petr Paulczynski
online: 60
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist